Samochód Boeinga

Boeingami można latać, a ta dziewczyna postanowiła sprowadzić koncern na ziemię. Stworzyła koncept auta, jakie mogłaby wyprodukować firma lotnicza.

4.jpg

Pauline Mariotti nie jest jedną z tych studentek, które chodzą na łatwiznę i wolą przespać się z dziekanem, niż zdać kolokwium. Na zajęciach z pewnością uważnie słuchała swoich wykładowców i w efekcie dostarczyła projekt, który zaparł nam dech w piersiach.

Pauline w ramach swojej pracy magisterskiej stworzyła koncept samochodu dla Boeinga. Studentka twierdzi, że postanowiła zaprojektować samochód dla koncernu lotniczego, gdyż nigdy nie tworzyła nic dla firm nie zajmujących się motoryzacją.

Poza tym koncern znany jest z rozwijania innowacyjnych technologii i pracowania na nowoczesnych materiałach, przez co z łatwością odnaleźliby się na rynku samochodowym. Projekt nazwany został Boeing 777.

Boeing 777 to samolot, który powstał w 1994 roku. Był to pierwszy model w całości zaprojektowany przy użyciu komputerowych technik 3D. Tę samą technikę wykorzystała studentka.

Za jej pomocą stworzyła koncept samoprowadzącego się samochodu, który miałby być dostępny w każdym większym mieście i zarezerwowany dla osób podróżujących samolotami klasą biznesową.


Panel nawigacyjny miałby składać się z 3 warstw tzw. inteligentnego szkła. Czyli takiego rodzaju, którym można sterować elektrycznie kontrolując stopień jego przejrzystości. Powłoki można by przestawiać według własnego uznania, ponieważ nie byłyby na siebie nałożone na stałe. Można by nimi manipulować w zależności od tego, jakich informacji się oczekuje.

Czy Boeing zainteresuje się projektem absolwentki Royal College of Art w Londynie? To się okaże. Być może nawet zaproponują jej pracę, bo bez wątpienia dziewczyna ma talent. I jeśli tylko model powstanie, będziemy pierwszymi, którzy zarezerwują bilet na klasę biznesową, tylko po to, aby przejechać się tym cudem.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.behance.net/gallery/38341023/Boeing-777 Środa 22.02.2017