Przestroga w postaci zdjęcia RTG. Nigdy nie róbcie tego w aucie

Zdejmujcie nogi z deski rozdzielczej! To nie są żarty i udowodnił to policjant z Walii, który pokazał koszmarne zdjęcie z wypadku.

rentgen (1).jpg


Na pierwszy rzut oka zdjęcie rentgenowskie nie robi wrażenia. Ale wystarczy kilka sekund, żeby przyjrzeć dokładnie. Nagle to dostrzegamy i czujemy mocne ukłucie w biodrze. Tak właśnie działa na wiele osób, zdjęcie, które pokazał sierżant Ian Price z Dyfed-Powys Police w Walii. Postanowił on w taki sposób ostrzec ludzi, by w czasie jazdy samochodem nie kładli nóg na desce rozdzielczej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rewolucyjny pomysł ws. marihuany

Opublikował więc zdjęcie rentgenowskie, na którym widać obrażenia ofiary wypadku samochodowego. Trzymała bowiem nogi na desce rozdzielczej jadąc jako pasażerka w aucie.W wyniku nagłego hamowania jedno z bioder kobiety zostało złamane, a drugie zwichnięte. Pasażerka przeżyła, ale jej obrażenia zostały określone jako "zmieniające życie".


To nie jedyne koszmarne zdjęcie, na którym widać skutki podobnych praktyk. Przekonała się o tym 35-letnia Grainne Kealy. Kilka lat temu trzymała nogi na desce rozdzielczej. 


Dodał(a): Tomasz Orszulak Poniedziałek 27.01.2020