Premiera Malucha dla Toma Hanksa

Polacy dopięli swego. Zaprezentowano Malucha, który jesienią 2017 roku trafi do Toma Hanksa. 46-letni pojazd przeszedł generalny remont i prezentuje się imponująco. Przynajmniej jak na Fiata 126p.

❗ Oto Maluch dla Tom Hanksa ❗ 🚗 Lajkujcie, komentujcie i udostępniajcie❗ Niech naszego bielskiego Fiata 126p zobaczy CAŁY ŚWIAT❗ 🌎

Opublikowany przez Gemini Park Bielsko-Biała na 9 lipca 2017

Tom Hanks ma otrzymać Malucha już na przełomie września i października. Tymczasem w dniu urodzin aktora, czyli 9 lipca 2017 roku w jednym z centrów handlowych w Bielsko-Białej zaprezentowano Fiata 126p, którego Polacy mu zafundowali. Wyprodukowane 46 lat temu auto zostało odpowiednio wyremontowane i jest gotowe do transportu.

Maluch jest biały, ma jasnozielone wnętrze i skórzaną tapicerkę. Jako włączniki użyte zostały klawisze z maszyn do pisania, bo Hanks jest ich pasjonatem. Dodatkowo na drążku zmiany biegów zostało umieszczono logo Bielska Białej.

Auto zostanie bezpłatnie przetransportowane Dreamlinerem jesienią 2017 roku za sprawą Polskich Linii Lotniczych LOT. Międzykontynentalna podróż odbędzie się nowym, bezpośrednim połączeniem z Los Angeles. Za całą akcję odpowiedzialna jest aktywistka Monika Jaskólska, która zorganizowała zbiórkę pieniędzy na pojazd.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.facebook.com/GeminiParkBielskoBiala/ Poniedziałek 10.07.2017