Pozazdrościsz fury św. Mikołaja!

Na pewno kiedyś chciałeś przejechać się tym, co miał okazję testować nasz kolega z redakcji obok. Znany dziennikarz motoryzacyjny Rafał Jemielita, w związku z nadchodzącymi świętami, ma dość nietypową niespodziankę.
truck-alone.jpg

Wydawałoby się, że w swojej wieloletniej karierze Rafał Jemielita – redaktor polskiego Playboya, naczelny serwisu Autostuff.pl oraz jeden z prowadzących motoryzacyjny program „Automaniak”, emitowany przez stację TVN Turbo – testował już wszystko. A na pewno objeździł każdą kategorię pojazdów. Jednak to, z czym przyszło mu się mierzyć tym razem, przeszło jego najśmielsze oczekiwania.Jednak z racji tego, że Rafała rusza niewiele – poza skrajną głupotą – tak i tym razem podszedł do postawionego mu zadania na chłodno. I to nie tylko z racji pory roku. I zazdrościmy mu tej fury bardziej niż dotychczasowych `wozideł`, bo idziemy o zakład, że każdy z Was chciał się czymś takim kiedyś przejechać. O czym mogą świadczyć tłumy, czekające w kolejce do zrobienia sobie samojebki z tym pojazdem, ilekroć pojawia się na naszych ulicach.


Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z Coca Cola Poniedziałek 05.12.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
renush (2018-11-02 12:31:34)
According to many expert Windows users, making few changes in Windows 10 Feedback and diagnostics outlook sync settings windows 10 settings helped them in getting rid of Windows 10 greyed out Sync settings problem. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)