Polonez/DeLorean z „Powrotu do przyszłości” na sprzedaż

Nie mówcie nam, że nigdy nikt z was nie chciał mieć kultowego DeLoreana z „Powrotu do przyszłości”, bo i tak wam nie uwierzymy. Na szczęście teraz to marzenie z dzieciństwa może się spełnić. No, prawie.
574321616_4_644x461_polonez-delorean-back-to-the-future-motoryzacja_rev007.jpg

Niestety w tym przypadku to „prawie” robi całkiem sporą różnicę. No bo tak naprawdę do kupienia nie jest DeLorean, tylko nasz stary dobry Polonez, przerobiony tak, aby wyglądał jak filmowy DeLorean (wiecie, ma wszystkie wskaźniki, przełączniki, kable etc.), i tym bardziej nie będziecie mogli za jego pomocą podróżować w czasie, ale już do pobliskiego marketu albo do pracy na pewno. I to z jaką klasą.

574321616_5_644x461_polonez-delorean-back-to-the-future-mazowieckie_rev007.jpg

Oferta kupna „Poloreana” pojawiła się w internecie 17 sierpnia i szczerze mówiąc, jesteśmy w dość sporym szoku, że jeszcze nikt nie połasił się na tę perełkę. Zwłaszcza, że można stać się jej właścicielem za śmiesznie niskie pieniądze – cena wyjściowa to 1500 zł, ale można ją jeszcze negocjować. Opad szczęki i ślinotok przechodniów na widok waszego auta jest gratis.

Link do ogłoszenia znajdziecie tutaj. Poniżej także jego treść:

Na sprzedaż Polonez Caro przerobiony na potrzeby reklamy na Deloreana z filmu "Back to the future", rok produkcji 1995, w pełni sprawny.


ZOBACZ TEŻ GALERIĘ RAJDOWEGO MALUCHA!
Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. olx.pl Poniedziałek 21.08.2017