Napraw auto sam - Car Mechanic Simulator 2015

Narzekasz na swojego mechanika? Uważasz, że naciąga Cię na dodatkowe koszty? Następnym razem napraw auto sam! A pomoże Ci w tym polska gra Car Mechanic Simulator 2015.
Car-Mechanic-Simulator-2015.jpg

Niezależni twórcy gier z Warszawy zebrali pieniądze na Car Mechanic Simulator 2015 w serwisie Kickstarter. Potrzebowali 20 000 zielonych, użytkownicy dali im 2 866 dolarów więcej. Tym samym polska firma PlayWay wypuszcza na rynek kolejną odsłonę najbardziej męskiego symulatora!

Edycja na 2015 jest, w porównaniu do ubiegłorocznej wersji, zbudowana na kompletnie nowym silniku graficznym, co pozwala w najmniejszych detalach odtworzyć każdą część samochodu. A tych jest znacznie więcej - sam silnik składa się z tylu elementów, co całe auto w poprzednim wydaniu.Akcja rozgrywa się w warsztacie, którego jesteś właścicielem. Jesteś tam również głównym mechanikiem. Zatem oprócz prac manualnych, musisz ruszyć głową i pilnować, by biznes się opłacał. Oprócz naprawiania fur klientów, zysk przynoszą Ci również aukcje, na których sprzedajesz odrestaurowane przez siebie wózki.Jeśli nie masz własnego garażu, zawsze marzyłeś o grzebaniu się w smarze lub w oleju, Car Mechanic Simulator 2015 jest idealnym rozwiązaniem, by zdobyć wiedzę niezbędną do włączania się w dyskusje kolegów o samodzielnym naprawianiu aut!car-mechanic-pudełko.jpg

Dodał(a): Paweł Janusz Czwartek 02.04.2015