"Najszybszy" od 28 sierpnia w kinach!

Najszybszy dokument o Moto GP tylko w sieci Multikino!
najszybszy otwarcie.jpg

Śmigaj na jednym kole na nasz fan page!
najszybszy-plakat-maly.jpg
„Najszybszy" („Fastest”), to dynamiczny pełnometrażowy dokument Marka Neale’a, twórcy motocyklowej trylogii („The Doctor, the Tornado and the Kentucky Kid“, „Faster” i „Charge”), zgłębiający świat najbardziej prestiżowych zawodowych wyścigów MotoGP. Ten ekscytujacy obraz ukazuje niesamowite poświęcenie oraz odwagę, których sport wymaga od swoich gwiazd. W filmie – z Ewanem McGregorem w roli narratora - wykorzystano unikalne materiały zakulisowe oraz nigdy wcześniej nie prezentowane wywiady i opinie. Kamera śledzi zarówno radosne wzloty, jak i pogrążajace upadki, które odciskają się na dlaszych losach zawodników. Czasem jest też świadkiem spektakularnych powrotów, jak ten Rossiego, który - sięgając po 10 w karierze zwycięstwo w MotoGP - musiał zmierzyć się z powrotem na tor  po kontuzji i stanąć oko w oko z determinacją Jorge Lorenzo.

Występują: VALENTINO ROSSI, JORGE LORRENZO, CASEY STONER, BEN SPIES

Już we wtorek, 28 sierpnia o godzinie 20:00 w 18 kinach sieci Multikino odbędą się jedyne w Polsce pokazy filmu dokumentalnego „Najszybszy” („Fastest”).


Pokaz odbędzie się w 18 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze.Zrób sobie wózek driftowy!

Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 13.08.2012