Najlepsze auta z aukcji Sotheby’s 2017

Bentley, Aston Martin, Ferrari , Porsche – to tylko niektóre marki samochodów, pojawiające się rokrocznie na licytacjach brytyjskiego domu aukcyjnego Sotheby’s. Wszystkie w idealnym stanie, wszystkie warte więcej niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Zobacz najlepsze okazy z tegorocznej edycji.
otw.jpg

Już od 30 lat sierpień każdego roku to prawdziwa gratka dla bogatych fanów motoryzacji i kolekcjonerów aut. To właśnie wtedy w Monterey w Kalifornii każdy ich mokry sen ma szansę się spełnić, ponieważ brytyjski dom aukcyjny Sotheby’s pokazuje światu wszystko, co ma najlepsze do zaoferowania, jeśli chodzi o najbardziej luksusowe i budzące zachwyt arcydzieła na czterech kółkach.

A ma naprawdę wiele. Rokrocznie na aukcjach pojawiają się klasyki światowej motoryzacji z XX wieku z markami takimi jak Ferrari, Aston Martin czy Porsche na czele. Auta są w idealnym stanie i najczęściej pochodzą z garaży prywatnych kolekcjonerów i, jak się zapewne domyślasz, ich ceny są astronomiczne. Żeby kupić najtańszą z wystawionych na aukcji fur prawdopodobnie musiałbyś zaciągnąć ze trzy kredyty hipoteczne i stracić wszystkich przyjaciół, którzy zapewne także musieliby się dołożyć do tej inwestycji. A i tak nie starczyłoby Ci na ubezpieczenie.

Ale kto powiedział, że nie możesz sobie przez chwilę popatrzeć na te piękne auta? My wybraliśmy dla Ciebie najlepsze kąski z tej aukcji. W razie czego przypominamy jeszcze raz: te duże liczby, które będą podane przy każdej furze, to ich ceny, nie przebiegi.


Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. Sotheby's Piątek 04.08.2017