Moto paintball

Nie tylko samochody Jamesa Bonda wyposażone są w działka i armatki. Ci dżentelmeni na swoich stalowych rumakach przytwierdzili do kierownic markery paintballowi i na opuszczonym terenie zabawiali się w kolorową bitwę.
paintball-moto.jpg

Czterech stunterów na swych customizowanych maszynach natrafia na grupę trialowców. Ci drudzy rzucają wyzwanie – bitwa paintballowa na motocyklach, mająca udowodnić, która ekipa jest bardziej przebiegła, sprytna i szybka. Jeden z motocyklistów proponuje ustalenie stawki pojedynku. Wygrana drużyna decyduje, na jaki kolor malowane będą maszyny przegranych. Wszyscy pomyśleliśmy o różowym?Podobna bitwa miała miejsce przy okazji prezentacji nowego wcielenia Audi RS 4 Avant. Tym razem jest to akcja reklamowa producenta motocyklowych interkomów. Przełomowa technologia ma pozwolić na włączenie do grupy rozmówców więcej niż dotychczas osób, zasięg będzie większy, sieć bardziej stabilna, a komunikacja między wszystkimi zaopatrzonymi w nowy system jeszcze łatwiejsza.

Walka wygląda na nierozstrzygniętą, choć trzeba przyznać, że w tych okolicznościach trialowcy mieli łatwiejsze zadanie, gdyż pole bitewne bardziej przypominało ich naturalne środowisko. Czekamy na rundę drugą.

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Poniedziałek 02.11.2015