Mały Niemiec

Podobno małe jest piękne. Jednak nie w tym przypadku!
volkswagen up


W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na małe miejskie auta, Niemcy postanowili spłodzić malucha.  Inżynierowie z Volkswagena trochę poszperali i się natrudzili i łup-łup wyszedł UP! Auto nie grzeszące urodą, ale  sprawdzające się w miejskiej dżungli.

Mimo małych rozmiarów wnętrze auta jest dość przestronne, o ile jesteś nie za wysoki bądź otyły. To sam tyczy się twojej kobiety do której głównie jest adresowane. Pojazd obfity jest w schowki, gdzie możesz położyć paczkę papierosów a ona swoje malowidła i perfumy, bo inaczej wciąż będzie mała, brzydka i śmierdząca. Zegary są duże i czytelne, także nawet blondynka nie powinna mieć problemów z ich odczytaniem.

Póki co do wyboru są dwa trzycylindrowe silniki o moce 60 i 75 kM. Dynamika silników nie powala, jednak niskie spalanie jest ich atutem. Wersja BlueMotion dodatkowo wyposażona jest w specjalne opony o zmniejszonym oporze toczenia, co daje 0,5 litra wachy oszczędności. Cena maluszka zaczyna się od 33 500 tys.Dodał(a): Ostatni mohikanin Środa 06.06.2012