Lepszy model

Razem z CBS Reality specjalnie dla dużych chłopców, którzy nie wyrośli z miłości do małych samochodzików zorganizowaliśmy konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.
Na holu w Lizard Lick
Jeżeli chciałbyś stać się właścicielem jednego z trzech odpicowanych, ale małych (bo w skali Modele 1:18) aut: Plymouth Fury z roku 1958 albo Forda Mustanga Coupe rocznik 1965 czy o rok starszego Chevroleta C 10 Pickup Stepside, musisz w sposób zaskakujący, twórczy i dowcipny odpowiedzieć na pytanie:

W jaki sposób poderwiesz dziewczynę na jeden z tych samochodów?

Na odpowiedzi, w komentarzach do tego artykułu, czekamy do 8.09.2014

Zostając w amerykańskim klimacie i samochodach, polecamy Wam program CBS Reality „Na holu w Lizard Lick”! Zobacz, jak chytry facet z Ameryki, wykorzystując prawo, dorobił się niemałej fortuny na odholowywaniu aut dłużników w Karolinie Północnej.

CBS-Reality4.jpg

Od 3 do 16 września w dni powszednie o godzinie 20:00 i 20:30 będziecie mogli śledzić losy rodziny, która zajmuje się bardzo zyskownym interesem!

CBS-Reality3.jpg

Dodał(a): CKM.PL/fot. mat. prasowe Środa 03.09.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Bielaruski (2014-09-07 22:08:57)
Ja wziąłbym na celownik Joannę Liszowską (ostatnio znaną pod pseudonimem "Joanna L."). Podjechałbym Plymoth'em Fury pod aktualne miejsce jej pobytu i wyłożył zalety, którym nie mogłaby się oprzeć:
"Joanna, spójrz no na tę Furę. Przejedziesz się nią na trzeźwo i zrozumiesz, że takiej jazdy nie miałaś jeszcze po żadnej wódzie. Ta Fura nieźle uaktywnia psychę i jest najbardziej odjazdową terapią w galaktyce. Zapytaj tylko Felicjańską i Stockingera, i pomyśl ile dałby za nią Dariusz K (ten były od Górniak). Mówią ci, że musisz wyjść na prostą? A ja ci mówię: musisz na nią wjechać. A jak już cię wywiozę tą Furą na prostą, to, uwierz mi, że nigdy nie będziesz chciała wracać". Zgłoś naruszenie
ADINHO (2014-09-07 11:25:27)
Myślę, że mając Forda Mustanga Coupe rocznik 65, to dziewczyny podrywały by mnie :-) Zgłoś naruszenie
liczba177 (2014-09-05 10:16:29)
Mając Forda Mustanga Coupe rocznik 1965 ubrałbym się w elegancki garnitur, nałożył na włosy brylantynę i przekonałbym dziewczynę, że jest wehikułem czasu, którym zabiorę ją do innej epoki. Myślę, że przejażdżka nim spełniłabym oczekiwania i doceniłaby moją fantazję oraz staroświecką szarmanckość. Zgłoś naruszenie
marekdexter (2014-09-05 10:01:57)
Chcesz się poczuć, jak Marylin Monroe? Załóż zwiewną sukienkę, pomaluj usta na czerwono, strzel sobie fale na włosach i wsiadaj do mojego Plymouth Fury z roku 1958. Jedziemy do polskiego Hollywood czyli do Łodzi! :) Zgłoś naruszenie
Greguar (2014-09-05 07:07:02)
Mając Chevroleta C 10 Pickup Stepside spełniłbym marzenie mojej koleżanki która pragnie sesji z takim wozem, więc byłaby od razu moja gdybym tylko powiedział jej że go posiadam wskoczyła by w krótkie spodenki, kowkojki na nogi i jakaś skąpa koszalula a do tego kapelusz więc miałbym z nią pojedynek wzrokowy który potem ze względu na przyciąganie zmięniłby się w cielesne igraszki. Zgłoś naruszenie
M4rcin (2014-09-03 18:01:43)
Zacznę od tego, że mając takiego Plymoutha czy Forda to nikogo ani niczego więcej do szczęścia bym nie potrzebował (no chyba tylko, żeby mi go nikt nie ukradł, ani w niego nie wjechał). No ale jak trzeba to, WYBIERAM CIĘ Plymouth Fury 58.
Tutaj wydaje mi się to proste. Podjeżdżam tą ślicznotką pod budynek/księgarnie cokolwiek gdzie odbywa się spotkanie ze Stephenem Kingiem. Oczywiście wzrok wszystkich (naprawdę wszystkich) zwrócony jest na to cudo na czterech kołach. Widząc jakąś grupę fanek, uchylam szybę i pytam, która chce poznać Christine? (jak ktoś nie wie, Christine to tytuł książki S.Kinga, w którym występuje ten samochód) I jestem pewny, że nie usłyszałbym odpowiedzi, wśród tych wszystkich pisków i wrzasków, a jednak nie JEDNA a kilka dziewczyn już zajęłyby miejsca w samochodzie, pewnie nawet musiałbym otwierać bagażnik.
Będzie trzeba kupić tego Plymoutha :D Zgłoś naruszenie
Komentarze (6)