Kupa strachu - nieudany żart

Wściekły właściciel Lamborghini Gallardo wyjął pistolet i wystrzelił w stronę żartownisia, który z kumplem chcieli zrobić mu śmierdzący kawał. Na szczęście dowcipnisia, giwera miotała prądem.
lambo-prank.jpg

Śmieszne filmy na YouTube przesuwają granice kawałów coraz dalej. Żartownisie pozwalają sobie na coraz więcej, bo odbiorcy potrzebują mocniejszej stymulacji. SA Wardęga straszył ostatnio Warszawiaków swoim psem przebranym za pająka, a Włosi numerami z Killer Clownem w roli głównej sieją postrach na Półwyspie Apenińskim.

Tym razem pomysł na żart ekstremalni mieli Czesi. Postanowili zdenerwować i wkręcić właściciela Lamborghini Gallardo, bo wcześniej rzekomo zajechał im drogę i pokazał środkowy palec. Dziwnym trafem mieli ze sobą sztuczną kupę, którą wyłożyli na masce pozostawionego na parkingu superauta. Jeden z nich zsunął spodnie, trzymał w ręku papier toaletowy i czekał na właściciela przygotowany do zainscenizowania wypróżniania się na bolid.

W całej sytuacji Czech może mówić o wielkim szczęściu i cieszyć się, że podczas porażenia miał spięte mięśnie, bo w obliczu dość groźnej sytuacji, papier toaletowy mógł rzeczywiście się przydać.


Dodał(a): carlo Poniedziałek 29.09.2014