Kup sobie superimprezową furę

Od zawsze byłeś fanem „Szybkich i Wściekłych”, ale nie stać cię było na taki odjechany tuning? Nic nie szkodzi, ten gość zrobił to za ciebie, a teraz możesz po prostu odkupić od niego furę.
867667785_1_1080x720_tv-dvd-playstationbarekzamiana-radomsko.jpg

Na jednym z motoryzacyjnych portali pojawiło się ogłoszenie, które ma zadatki na perełkę. Do wzięcia jest bowiem volkswagen bora z 1998 roku za blisko 19 tys. złotych. Pomyślisz pewnie, że to zdzierstwo brać tyle za takie auto i to w dodatku w takim roczniku. Nic bardziej mylnego.

Nie jest to bowiem pierwszy lepszy bora, tylko jego stuningowana imprezowa wersja, którą bez większego wstydu podjechałbyś pod imprezę w plenerze i jednocześnie stał się jej królem. Dlaczego? To proste.

W bagażniku tej bory znajduje się plenerowy zestaw króla melanżu, a więc wielkie woofery osadzone w drewnianym obiciu, imprezowy kran, w którym można zamontować cztery butelki wytrawnej łychy (lub co tam pijacie), półeczki z zestawem szklanek, mały pojemnik na kolejne butle, a także wiaderko do lodu.

Z zewnątrz bora też przeszła niezłą przemianę i obecnie bardziej przypomina mitsubishi eclipse Briana O’Connela z pierwszej części „Szybkich i Wściekłych” niż produkcyjnego volkswagena. I to wszystko za wspomniane niecałe 19 tys. Bierzecie?

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. otomoto Czwartek 07.12.2017