Kosmiczny Jeep

Jego silną moc docenił Tyrese Gibson, aktor znany z serii „Szybcy i wściekli”. Pakiet Prestige Intimidator do Jeepa Wranglera usprawnia maszynę w taki sposób, że wygląda jakby ktoś wyjechał nią z planu innej słynnej sagi.

gl_24.jpg

Jesteś fanem „Gwiezdnych wojen”? Powinieneś sprawić sobie jeepa. Oczywiście nikt nie przepada za szturmowcami, są jak kitowcy w „Power Rangers”. Noszą jednak bardzo stylowe stroje. Wspominamy o tym nie bez powodu. Jeep Wrangler o wdzięcznej nazwie Prestige Intimidator przypomina swoim wyglądem dzielnych wojowników Imperium.

Jeśli jednak saga o rycerzach Jedi do ciebie nie przemawia, może zrobi to Tyrese Gibson. Gwiazdor pojawił się w reklamie Voltron Motors. Teksańska firma uwielbia wpadające w ucho nazwy. Swoje pojazdy chrzci określeniami Rebel, czy Full Metal Jacket (pełny magazynek). Te maszyny wyglądają wrednie i wzbudzają respekt.

Amerykańska firma zajmuje się tuningiem aut. Jeśli wybierzesz pakiet Prestige Intimidator, moc silnika pojazdu zwiększy się o 60 koni mechanicznych. A dodatkowo środek jeepa, będzie wyglądał jak wnętrze luksusowej willi. Nie ma co rozpisywać się o lampach LED i rozmiarze opon, bo to wszystko widać jak na dłoni.


Voltron Motors chętnie weźmie pod opiekę twojego jeepa. Jeśli masz ochotę na tę wersję należy sięgnąć do portfela po około 24 000 złotych. Za tyle firma z przyjemnością ulepszy auto i sprawi, że będzie siać postrach na bezdrożach.

Niekoniecznie musi być on biały. Do dyspozycji są jeszcze kolory czarny i… różowy. Firma tak ukryła ten drugi, że można to uznać za żart. Ale na wszelki wypadek przestrzegamy nie wybierajcie go. Nie oddawajcie pola prawdziwych męskich samochodów kobietom. Zostańcie przy tych wzbudzających szacunek kolorach.

Dodał(a): Mateusz Kryś /fot.:http://www.voltrondesigncenter.com Czwartek 26.01.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)