Kobieta parkująca

Nie pytajcie mnie jak to się stało. Pewna kobieta jakimś cudem zdołała zaparkować swoim klasycznym mercem na masce wartego 1,1 mln zł ferrari. Wszystko zaś nagrała kamera.
c3acda9457a86cb84d6ff68d76f08b81.jpg

Gdyby Amerykanie wiedzieli, gdzie leży Europa to nikt nie twierdziłby, że są niedouczeni. Gdyby Niemki były ładne, to nikt nie twierdziłby, że w większości są brzydkie. Gdyby mężczyźni zachowywali się dojrzale, nikt by nie mówił, że ich rozwój emocjonalny zatrzymuje się w piaskownicy.

I choć istnieją inteligentni Amerykanie, ładne Niemki i dojrzali faceci, a to wszystko, co wymieniłem, to tylko krzywdzące i generalizujące stereotypy, to jednak muszą one mieć jakieś odniesienie do rzeczywistości – w przeciwnym razie po prostu by nie powstały. No i dokładnie tak samo jest z parkującymi kobietami.

Nie chcę powiedzieć, że wszystkie przedstawicielki płci pięknej parkują źle. Sam znam jedną, która robi to doskonale. No ale jednak patrząc na filmiki takie jak ten, to doprawdy nietrudno zgadnąć, skąd się te wszystkie stereotypy wzięły.

Sytuacja miała miejsce w Great Falls w Virginii. Kobieta podróżowała wraz ze swoją rodziną mercem po Stanach. Pech jednak chciał, że babeczka musiała zaparkować swoje auto…

Naprawdę nie pytajcie, w jaki sposób tej kobiecie udało się zaparkować swojego, bądź co bądź pięknego, klasycznego mercedesa na masce tego jeszcze piękniejszego, nowiutkiego, wartego 1,1 mln złotych ferrari. Nie wiem też, jak bardzo wściekły a zarazem zaskoczony musiałbyć właściciel ferrari, gdy zobaczył taki widok. Wiem natomiast jedno – mąż kobiety z merca, który w tym czasie siedział na fotelu obok kierowcy, prawdopodobnie nigdy w życiu nie da jej więcej kluczyków do auta.
Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 08.08.2016