Jay Leno i jego cacuszko

Gdybyśmy złapali złotą rybkę spełniającą trzy życzenia, poprosilibyśmy o tyle forsy ile ma Bill Gates, tyle kobiet, ile obraca Hugh Hefner i tyle aut ile ma Jay Leno

Jay Leno

"Wolę mieć jedną kobietę i dwieście samochodów. Wchodzi to taniej niż mieć jeden samochód i dwieście kobiet" - powiedział niegdyś Jay Leno, który jest posiadaczem jednej z najbardziej imponujących kolekcji aut na świecie. My nie jesteśmy pewni, czy wolelibyśmy mieć tyle lasek, czy tyle wypasionych fur, ale w sumie nie ma nad czym się zastanawiać, bo nie grozi nam posiadanie ani jednego zestawu, ani drugiego... Prawdę powiedziawszy, ciężko nawet o jedno takie autko, jakim wozi się popularny amerykański komik i były prezenter "The Tonight Show" emitowanego w NBC.

Bentleye, Corvetty, Lamborghini oraz mnóstwo różnych, innych, sportowych, zabytkowych lub dziwnych fur trzyma w swojej wielkiej hali Jay Leno. A oprócz tego 90 motorów, wśród których są także Harleye robione na specjalne zamówienie.

Tym razem gwiazdor pokazał się w swojej kolejnej, nietypowej bryce. W aucie, które prezentujemy poniżej przemierzał beztrosko ulice Beverly Hills. Co za klasa!

Jay Leno samochód
belka-autostuff_2.jpgDodał(a): BJ, fot. FameFlynet Poniedziałek 01.09.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)