Hamann Soltador

Motocykl za pół miliona złotych od tunera najbardziej luksusowych aut!
Hamann Soltador


Niemiecka firma Hamann znana jest jako wirtuoz tuningu takich superaut jak Mercedes, Maserati, McLaren, Bentley czy Porsche. W hołdzie tej ostatniej marce, wzięli się za odpicowanie dwóch kółek. A właściwie stworzyli własny motocykl – Hamann Soltador.

Hamann Soltador
Ten imponujący wielkością, wyglądem i możliwościami cruiser, którego nie powstydziłby się sam Batman, to autorska konstrukcja. Rama, wydech, wahacz, filtr powietrza, felgi – to główne elementy własnej produkcji. Soltador dostał serce z Harleya Davidsona. Silnik V2, z podwójnym rozrządem ma pojemność 1,9 litra i moc 160 koni mechanicznych. To pozwala rozpędzić ważącego ok. 300 kilogramów diabła w 3,3 sekundy do `setki`.

Hamann Soltador
Potwór o kołach 18-calowych kołach w rozmiarze 130/60 i 280/35 dostał czarne malowanie ze złotymi elementami . Dodatkowego uroku dodają mu naniesione obrazki przedstawiające istotne momenty w historii marki Porsche.

Hamann Soltador
Na próżno szukać tu lusterek i kierunkowskazów - jadąc Soltadorem jesteś królem szosy, wszyscy inni stanowią tło i muszą się jak najszybciej usunąć w cień. Ale nie musisz rozpędzać się za bardzo, gwarantujemy, że kierowcy sami zwolnią, by zrobić ci fotę i wrzucić na instagram.

Hamann Soltador
Cena: 120 000 euro, czyli prawie pół miliona złotych czyni go jednym z najdroższych motocykli świata. Dolicz cło i podatki. Jednak edycja jest mocno limitowana, więc wypchany portfel w tej sytuacji nie do końca załatwia sprawę. Na pocieszenie można przejrzeć motocykle customizowane i dostępne od ręki w Polsce TUTAJ.


Dodał(a): fisci Czwartek 22.08.2013