F1 2016 już jest

Jeżeli nie możesz doczekać się wznowienia wyścigów F1 po wakacyjnej przerwie, już dziś możesz rozegrać sezon po swojemu. Firma Codemasters wypuściła właśnie długo wyczekiwany przez „petrolheadów” tytuł – F1 2016.
f1-otw.jpg

Wyścigi odbywają się co jeden lub dwa tygodnie (poza sierpniowymi wakacjami), ale nie musisz zwalniać tempa i zjeżdżać na ten okres do pit stopu. Codziennie możesz się ścigać w najbardziej prestiżowych zawodach motoryzacyjnych świata. A jeśli drażniły Cię albo dziwiły posunięcia kierowców na torze i na ich ścieżce zawodowej, możesz napisać swoją historię, lub jak nawołuje producent – stworzyć własną legendę, bo tegoroczna edycja jedynej oficjalnej gry Formuły 1 dostała z powrotem tryb kariery. Możesz ją kontynuować przez 10 sezonów.Będziesz mógł również dowolnie decydować o ustawieniach bolidu, by był dopasowany do Ciebie jak najbardziej – to dzięki poprawionemu systemowi strojenia pojazdu. Customizacji możesz również poddać swój kask i nanieść na niego indywidualną grafikę.

Z racji tego, że jest to jedyna gra na licencji Formuły 1, dostajesz dostęp do wszystkich torów, ekip, bolidów i kierowców trwającego właśnie sezonu. Precyzja odwzorowania twarzy czy sylwetek zawodników, a także pojazdów jest tak wysoka, że nie pomylisz ich na pewno.

Żeby gra była jeszcze bardziej realistyczna, będziesz miał dostęp do ścieżki rozwoju i taktyk stosowanych w rzeczywistym świecie Formuły 1. Nad rozwojem Twojej kariery będzie czuwał dedykowany do kwestii technicznych inżynier oraz opiekun od spraw osobistych – agent.F1 2016

PC (199,90 zł), PS4 (259,90 zł), XONE (259,90 zł)
Data premiery: 19 sierpnia 2016
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 19.08.2016