Dziś premiera American Truck Simulator

Już dziś na polski rynek wchodzi długo wyczekiwany symulator, który pozwoli Ci poczuć się jak amerykański truckers i przy okazji zwiedzić parę stanów z pozycji kabiny tych spektakularnych domów na kółkach!
american-truck-simulator.jpg

"American Truck Simulator to jeden z najbardziej wyczekiwanych w Polsce tytułów, o czym mieliśmy okazję przekonać się prezentując go na tegorocznych targach Poznań Game Arena. Wybór firmy Techland jako oficjalnego partnera dystrybucyjnego był podyktowany skalą przedsięwzięcia jaką jest wydanie tej gry. Wierzymy, że zaangażowanie takiego zespołu profesjonalistów zapewni American Truck Simulator sukces na nową skalę w historii gier studia SCS Software w Polsce." – komentuje Bartosz Moskała, współwłaściciel IMGN.PRO. American Truck Simulator deniutuje w Polsce 3 lutego 2016 roku.

Ogromnie cieszymy się z możliwości współpracy z wydawcą gry American Truck Simulator, firma IMGN.PRO.”- komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR na rynku polskim.„American Truck Simulator, to wyjątkowy tytuł. Skala przedsięwzięcia jest ogromna. Zgodnie z naszym zwyczajem, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby fani otrzymali nie tylko świetną grę w genialnym wydaniu, ale też zapewnimy multum emocji towarzyszących premierze, które jeszcze bardziej pozwolą poczuć wyjątkowy klimat tej produkcji.” – dodaje Gawlikowski.

American Truck Simulator to najnowszy, aktualnie powstający, tytuł ze stajni studia SCS Software. Gracz będzie miał okazje wcielić się w rolę kierowcy legendarnych amerykańskich ciężarówek i dostarczać rozmaite ładunki na terenie Stanów Zjednoczonych. Podczas misji transportowych będzie można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki i najbardziej charakterystyczne obiekty oraz budowle w USA.

Cena gry zaczyna się od 59 złotych (wersja cyfrowa).


Dodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Wtorek 26.01.2016