Ducati Scrambler – ikona w odświeżonej wersji

Scrambler Icon – bestseller od Ducati łączący w sobie tradycję i innowacyjność - powraca w jeszcze lepszym wydaniu w wersji na 2019 rok.
Scrambler_Icon_2019_1.jpg

Marka Scrambler Ducati pojawiła się na światowym rynku w 2014 roku i od razu podbiła serca niepokornych, idących na przekór obowiązującym trendom. Icon nawiązuje stylem do pierwszego Scramblera Ducati, którego premiera odbyła się w 1962 roku. Współczesna wersja pojazdu jest wyrazem stylu i prostoty, docenionych przez motocyklistów na całym świecie. Potwierdzeniem tego sukcesu jest 55 tys. sprzedanych egzemplarzy modelu w ciągu 4 lat   

Czysty styl
Nowy Icon w wersji na 2019 rok przeszedł gruntowny wizualny lifting nadwozia. Motocykl został wyposażony w całkowicie nowy przedni reflektor LED DRL, który poprawia widoczność motocyklisty wśród innych użytkowników drogi w świetle dziennym. Wzrok przykuwa aluminiowa osłona reflektora w kształcie charakterystycznego iksa, będącego stałym elementem Ducati.

Nie można przejść obojętnie także obok elektronicznego wyświetlacza, który okrągłym kształtem nawiązuje do korzeni marki Scrambler. W nowym modelu Icon motocykliści zobaczą na nim nie tylko prędkość, godzinę, wartość obrotów, ale także aktualny bieg i wskaźnik poziomu paliwa. Miłośnicy customizingu z kolei na pewno się ucieszą z możliwości wymiany bocznych paneli baku.
Bezpiecznie i wygodnie
Szeroka kierownica, wygodne siedzenie w połączeniu z nowym zawieszaniem zapewniają wysoki poziom ergonomii jazdy. Radość prowadzenia dopełniają także nisko położony środek ciężkości i niska masa pojazdu, które ułatwiają jazdę oraz manewrowanie w miejskiej przestrzeni.

Właściciele nowego modelu z pewnością docenią także nowy układ hydraulicznego sterowania sprzęgłem oraz Bosch Cornering ABS, jako podstawowe wyposażenie każdego modelu Icon.

Dostępność
Unowocześniony Scrambler Icon będzie dostępny w salonach w Polsce z końcem stycznia 2019 roku w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-pomarańczowej („Atomic Tangerine”) oraz znanej czarno-żółtej („’62 Yellow”).Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. materiały prasowe Czwartek 20.09.2018