Chrion Noire. Wolisz sportowy czy elegancki?

Luksusowe marki kochają limitowane edycje, które są doskonałą reklamą i budują prestiżowy wizerunek marki. Bugatti doskonale rozumie tę zależność i prezentuje dwie odsłony swojego hipersamochodu.

bugatti1.jpeg


Jeśli Chiron to za mało, to miej pewność, że Bugatti zadba o to, żebyś nigdy nie miał dość. Dwa nowe warianty Chirona nawiązują do spektakularnego samochodu La Voiture Noire, czyli pojazdu powszechnie uznawanego za najdroższe auto świata. 

Nowy Chiron Noir będzie dostępny w dwóch wersjach: Elegance i Sportivo, które będą się od siebie rożnić…kolorem. Tak to nie błąd. Choć oba samochody będą oczywiście czarne, to będą to dwie zupełnie różne odmiany tej szlachetnej barwy. 

W eleganckiej wersji samochodu karoseria będzie pokryta klasycznym błyszczącym lakierem. Z kolei powłoka z włókna węglowego porywająca nadwozie wersji sportowej ma matowe wykończenie.

bugatti2.jpeg

Wnętrze pojazdów (niezależnie od wersji) utrzymane jest w czerni, a o limitowanym charakterze modelu świadczą umieszczone wewnątrz specjalne plakietki. Tak na wypadek, gdyby ktoś, kto wydaje prawie 13 mln złotych zapomniał, że kupił coś wyjątkowego. 

Pod maską szczęśliwy nabywca dostaje 1500 KM i W16 o pojemności 8-litrów. Nowa wersja najszybszego seryjnego samochodu świata trafi do kierowców w 2020 roku. Łącznie powstanie 20 modeli, na które załapią się tylko wyselekcjonowani klienci.
ZOBACZ TAKŻE: SUV NA BOGATO. ROLLS ROYCE BLACK BADGE
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Bugatti Środa 04.12.2019