Bestia z piekieł

1400 koni mechanicznych posiada piekielne auto z Meksyku. Inferno Exotic Car ma być nie tylko diabelnie szybkie, ale również niezniszczalne.

W SKRÓCIE:
Meksykańska firma motoryzacyjna pokazała model Inferno Exotic Car. Ma on mieć silnik generujący moc 1400 koni mechanicznych i osiągać setkę w 2,7 sekundy. Nadwozie zbudowane jest ze specjalnej mieszanki surowców, która może zwiększyć swoją objętość nawet stukrotnie.

PEŁNA WERSJA:
Meksykanie znani są z tego, że lubią mocne alkohole i siesty. Mało kto jednak wie o ich zamiłowaniu do superszybkich aut. Nowa firma motoryzacyjna, która przyjęła nazwę wprost z „Boskiej komedii” Dantego – Inferno, ma zamiar to zmienić i już niedługo uczynić kraj producentem jednego z najbardziej ekstremalnych samochodów na świecie.

Inferno Exotic Car, czyli w wolnym tłumaczeniu Egzotyczny Samochód Inferno, posiada silnik generujący moc 1400 koni mechanicznych, co pozwoli osiągnąć setkę w zaledwie 2,7 sekundy. Maksymalna prędkość tego cuda to 394 km/h. I chociaż już same te dane robią wrażenie, to najciekawszym aspektem tego auta, są materiały z jakich zrobiono nadwozie. To specjalne mieszanka aluminium, srebra i cynku. Według zapewnień producenta jest to lekka i wytrzymała konstrukcja. I teraz najważniejsze. Surowiec ten może się rozszerzać, powiększając swoją powierzchnię nawet stukrotnie, bez straty jakichkolwiek właściwości. Co oznacza, że jest praktycznie niezniszczalny.

I chociaż Inferno ma bazę w Meksyku, auto będzie budowane we Włoszech, a to z tego powodu, że firma zdaje sobie sprawę z potrzeby zatrudnienia osób z doświadczeniem w tworzeniu tego typu aut. Nie ma podanych informacji dotyczących ceny, ani dokładnej daty premiery. Jednakże produkcja ma ruszyć jeszcze w 2017 roku. Kiedy ten samochód wyjedzie na ulicę rozpęta się prawdziwe piekło.   
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/infernoautomobili/ Czwartek 27.04.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Ashwin (2018-10-06 08:54:52)
I Have a great interest in this Online and free of cost video game which also don't need to install in to my device free games mahjongg connect get this web address and you will also need to start playing this for your entertainment. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)