American Truck Simulator wjechał do sprzedaży

Świeża jak dzisiejsze pączki gra American Truck Simulator trafiła w nasze ręce i na pewno możemy napisać jedno: można jednocześnie jeździć truckiem i jeść pączki, przynajmniej w tej grze. A jeżeli chcesz udowodnić, że można też dzięki niej spalić kalorie, to musisz mieć swój egzemplarz.
ats-premiera.jpg

American Truck Simulator to jeden z najbardziej wyczekiwanych w Polsce tytułów. Gry z gatunku symulatorów skupiają wokół siebie ogromną społeczność. American Truck Simulator – najnowszy, aktualnie powstający, tytuł ze stajni studia SCS Software. Gracz będzie miał okazje wcielić się w rolę kierowcy legendarnych amerykańskich ciężarówek i dostarczać rozmaite ładunki na terenie Stanów Zjednoczonych.

Podczas misji transportowych będzie można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki i najbardziej charakterystyczne obiekty oraz budowle w USA. Chcesz oderwać się od rzeczywistości i zaliczyć kurs drogami USA, wsiadaj do swojego trucka i ruszaj w trasę – za nami ;)Fani produkcji studia SCS Software czekali na ten tytuł wyjątkowo długo, gra po raz pierwszy została zapowiedziana 6 września 2013 wzbudzając dużą falę entuzjazmu. Czeski deweloper znany jest z uwagi poświęcanej najmniejszym detalom swoich produkcji, co przekładało się na długi czas prac nad tytułem.

Bartosz Moskała, współwłaściciel IMGN.PRO – „Jako wieloletni partner SCS Software mieliśmy okazję widzieć kulisy powstawania American Truck Simulator. Ilość pracy i poświęcenie jakie zostało włożone w produkcję nie odbiega od dzisiejszych standardów gier AAA, dlatego jestem pewien, że gra powtórzy sukces kultowej serii Euro Truck Simulator 2.”

Cena gry zaczyna się od 59 złotych (wersja cyfrowa).
Dodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Czwartek 04.02.2016