123-konna deskorolka

Ta deskorolka ma więcej koni mechanicznych niż Twój samochód. A nawet jeśli nie, to i tak jest szybsza – w końcu jest dużo lżejsza.
decha.jpg

W starciu samochód kontra deskorolka oczywiste jest, że ten drugi „pojazd” nie ma najmniejszych szans. Czyżby? Nie do końca.

Bo oto deskorolka, z którą na pewno nie chcielibyście ścigać się na jedną czwartą mili, bo pewnie by Was pokonała, a jedyne co by Wam pozostało, to wąchać spaliny wydobywające się z jej 123-konnego silnika.

Właśnie taką deskorolkę stworzyła marka Ford w ramach niecodziennej promocji swoich nowych silników.

Na kanale Forda na YouTube pojawiły się krótkie reklamówki, w których występuje słynny aktor filmów akcji – Dolph Lundgren, który wciela się w rolę naukowca, montującego silniki Forda w różnych przedmiotach codziennego użytku.Jednym z tych przedmiotów jest właśnie deskorolka, którą szalony naukowiec Lundgren wyposaża w nowy, 123-konny silnik Forda, po czym rozpędza do 100 km/h! Deska z pewnością mogłaby pojechać jeszcze szybciej, ale wątpimy, czy znalazłby się ktoś na tyle odważny, by wyjść poza tę magiczną setkę na kawałku sklejki z kółkami od wózka sklepowego.

Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 10.05.2016