Studio

Poniedziałek 21.01.2013, ckm.pl

Casting Fanek - zdjęcia finałowe

20 stycznia finalistki Castingu Fanek zmusiły nas by pracować w niedzielę. To jedne z niewielu nadgodzin, za które nie domagamy się ekstra kasy

casting ckm
Koszulki dla fanów

Na zdjęcia do finałowego etapu Castingu Fanek stawiło się siedem wyjątkowych dziewczyn oddelegowanych do reprezentowania fan page`y, mających ponad 10 tysięcy `lajków`. Przy tak różnych charakterach baliśmy się, czy nie wezwać prewencyjnie ochrony lub nie wystawić basenu z kisielem. Ale na szczęście dogadywały się i przypadły sobie do gustu (a przynajmniej tak twierdzą). Dziewczyny wykazały się profesjonalizmem i po ich ruchach przed obiektywem widać było, że to nie są ich pierwsze sesje zdjęciowe.

ZOBACZ GALERIĘ FINAŁOWĄ CASTINGU
MINI.jpg

Prezentujemy Wam zdjęcia dziewczyn, na które będziecie mogli głosować w finale Castingu Fanek organizowanym przez CKM.PL. Już 22 stycznia uruchamiamy drugi i ostatni etap castingu. Będziecie głosować w nim na kandydatki  wystawione przez polskie fanpejdże. To Wy zdecydujecie, jaka dziewczyna wróci do nas na sesję zdjęciową, która ukaże się w kolejnym numerze Czasopisma Każdego Mężczyzny.  


A TAK TO WYGLĄDAŁO KIEDYŚ