Active

Wtorek 27.08.2013, Ostatni mohikanin

Legia-Steaua o LM!

Już dziś po 17 latach „przerwy” polska drużyna może awansować do wymarzonej Ligi Mistrzów

Legia Warszawa

Aby tak się stało na Łazienkowskiej Legia nie może przegrać. Ba! Awansuje ją nawet bezbramkowy remis! Każdy inny wynik, niż 1-1, kiedy to dojdzie do dogrywki sprawi, że będzie jak zawsze, czyli nadmuchany balon pęknie z hukiem.

Jedni jak i drudzy twierdzą, że faworytem jest przeciwnik. Rumuni, że z Legia gdyż atutem jej będzie własne – co prawda pozbawione żylety - ale jednak boisko. Poza tym Legia wywiozła z Bukaresztu korzystny wynik. Legioniści presję zrzucają na rywala twierdząc, że są bardziej doświadczeni grą w europejskich pucharach. Jedno jest pewne dzisiaj nikt nie powinien odpuścić! Ten awans trzeba wybiegać, wyszarpać!

Za sam awans do Ligi Mistrzów UEFA płaci niebotyczne jak na polskie warunki pieniądze. Dzisiejszy mecz wyceniany jest na mniej więcej 8,6 mln Euro! Jest więc o co walczyć!

Początek spotkania o 20-45! Legio, jak nie teraz to kiedy?!