Active

Wtorek 07.08.2018, Tomek Makowski/ fot. Starstock

Arnold Schwarzenegger odwiedzi w tym roku Polskę – gdzie będzie można go spotkać?

Arnie w tym roku w końcu zawita do Polski – po raz pierwszy w życiu! Wszyscy fani mogą już zacierać ręce, bo okazja, żeby zbić piątkę z aktorem może prędko się nie powtórzyć.

admphotostwo417111.jpg
Choć obecnie Arnold Schwarzenegger kojarzony jest głównie z karierą aktorską i polityczną (był przecież gubernatorem Kalifornii), to nie możemy zapomnieć, że sławę zyskał tak naprawdę dzięki kulturystyce. I to właśnie ze względu na ten etap jego kariery Arnie pojawi się w Polsce.

Schwarzenegger w Polsce - kiedy i gdzie go można spotkać
Arnold Schwarzenegger będzie bowiem główną gwiazdą tegorocznej edycji FitLife Expo, która odbędzie się w dniach 6-7 października w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Wydarzenie to gromadzi fanów sportów siłowych z całej Polski, więc możliwość spotkania ze Schwarzeneggerem – ikoną i żywą legendą kulturystyki oraz idolem wielu osób poświęcających swoje życie siłowni – będzie naprawdę czymś wielkim.


Oprócz spotkania z aktorem organizatorzy Expo przygotowali też inne atrakcje, m.in. zawody sportowe, konkursy czy wspólne bicie rekordów Guinnessa.