Zwiastun thrillera Tożsamość zdrajcy

Michael Douglas, John Malkovich i Orlando Bloom wystąpili w ciekawie zapowiadającym się thrillerze szpiegowskim, w którym tylko jedna kobieta będzie mogła powstrzymać zamach terrorystyczny.
Noomi Rapace w filmie 'Tozsamosc zdrajcy', fot. Forum Film Poland.jpg

W SKRÓCIE:

23 czerwca 2017 roku na ekrany naszych kin ma wejść film „Tożsamość zdrajcy”. W sieci pojawił się pierwszy polski zwiastun produkcji. Przed kamerą stanęli Orlando Bloom, Naomi Rapace, Michael Douglas i John Malkovich.

PEŁNA WERSJA:
Orlando Bloom, ponętna „Dziewczyna z tatuażem” Naomi Rapace, Michael Douglas i John Malkovich spotkali się na planie filmu „Tożsamość zdrajcy”, którego pierwszy polski zwiastun zadebiutował w sieci. Po drugiej stronie kamery zasiadł natomiast Michael Apted, który wyreżyserował między innymi „Świat to za mało”, czyli 19 odsłonę ekranowych przygód najsłynniejszego szpiega na świecie – Bonda. Jamesa Bonda.

Wspomniane gwiazdy stanęły przed kamerą aby opowiedzieć mroczną historię o szpiegach i terrorystach. W główną rolę wcieliła się Naomi Rapace, która wykreowała Lizabeth Salander w szwedzkiej ekranizacji sagi „Millenium”. Piękna aktorka tym razem gra agentkę CIA Alice, będącą w czasie spoczynku. Będzie jednak zmuszona przerwać przymusowy urlop, ponieważ po wezwaniu na przesłuchanie, szybko odkryje, że w szeregach jej firmy pracuje zdrajca. Bohaterka będzie jedyną osobą, zdolną powstrzymać atak biologiczny na Londyn.

„Tożsamość zdrajcy” to mroczny thriller szpiegowski. Podczas zdjęć, w roli konsultantów na planie obecni byli ludzie ze służb specjalnych takich jak CIA, FBI i Navy Seals, którzy kontrolowali, aby sceny przedstawiające techniki wywiadowcze były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości. Zwiastun zapowiada prawdziwą filmową ucztę.

Film ma pojawić się w polskich kinach już 23 czerwca 2017 roku. Do tego czasu sami zamierzamy udaremnić jakiś zamach. Oczywiście za pomocą pada i konsoli

Dodał(a): Rafał Szyszka Środa 26.04.2017