Zwiastun nowego Spider-Mana

Najnowszy zwiastun „Spider-Man: Homecoming” zapowiada, że w filmie będzie dużo akcji, wybuchów, człowieka pająka i zawsze żądnego uwagi Tony’ego Starka.
1.jpg

W SKRÓCIE:
Do sieci trafił najnowszy zwiastun filmu „Spider-Man: Homecoming”. Produkcja ma być bezpośrednią kontynuacją „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”. Na ekrany polskich kin tytuł wejdzie 14 lipca 2017 roku.

PEŁNA WERSJA:
Kiedy pojawił się zwiastun „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”, wszyscy fani oszaleli, ponieważ w ostatniej zawartej w nim scenie pojawił się Spider-Man. Kilka sekund obecności człowieka pająka wystarczyło, aby internauci zwariowali. Powiązane było to z faktem, że przez wiele lat prawa do ekranizacji przygód tego superbohatera nie posiadał oddział Marvela zajmujący się filmami, a Sony Pictures Entertainment.

Wraz ze wspomnianą „Wojną bohaterów” Spider-man zagościł w kinowym uniwersum wydawcy komiksowego. Teraz nadszedł czas na film z człowiekiem pająkiem w roli głównej. Zagrać ma go ten sam aktor, który wcielał się w niego w ostatniej odsłonie przygód Kapitana Ameryki, czyli Tom Holland.

„Spider-Man: Homecoming” ma być bezpośrednią kontynuacją „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”. Peter Parker próbuje dzielić swój czas między nauką, a walką z przestępczością w Nowym Jorku. Pojawia się nowe zagrożenie pod postacią Vulture’a. W walce wspomaga go jego mentor Tony Stark, czyli Iron Man.

I to właśnie Roberta Downey Jr. jest w trailerze bardzo dużo. Swój gościnny, ale o wiele krótszy występ zalicza również Kapitan Ameryka. Marvel podsyca atmosferę przed zbliżającą się wielkimi krokami premierą. W Stanach Zjednoczonych film pojawi się 6 lipca 2017 roku, a w Polsce niedługo potem bo 14 lipca. Chociaż nie jesteśmy już najmłodsi, to z niecierpliwością czekamy na wizytę człowieka pająka. Głównie dlatego, że jego ciocię ma ponownie wykreować seksowna Marisa Tomei.
Dodał(a): Paweł Zieleń Wtorek 28.03.2017