Zwiastun nowego MacGyvera!

Po 24 latach od zakończenia ostatniego sezonu kultowego serialu o przygodach MacGyvera, w sieci pojawił się pierwszy zwiastun jego współczesnej i odmłodzonej wersji.
macgyver.jpg

Pamiętacie jeszcze ten stary serial o gościu, który potrafił zrobić ze spinacza biurowego i butelki po wodzie śmiercionośną broń? Starsi czytelnicy na pewno, w końcu MacGyver to był jeden z najbardziej kultowych seriali przełomu lat 80. i 90.

W najnowszej odsłonie MacGyvera nie zobaczymy już naturalnie Richarda Deana Andersona. W tytułową rolę wcieli się natomiast Lucas Till, młody aktor znany z roli Havoka w serii filmów o „X-Men”.

I tak, to że jest on młodszy niż pierwotny odtwórca roli, jest elementem zamysłu reżyserów, którzy postanowili osadzić fabułę odświeżonego MacGyvera kilka lat wcześniej od oryginału. Dzięki temu widzowie będą mieli okazję zobaczyć jak to się stało, że MacGyver został wcielony do tajnej organizacji Phoenix oraz w jaki sposób nabył umiejętności tworzenia niezwykłych rzeczy ze zwykłych przedmiotów codziennego użytku.

Jednak nowy MacGyver jest nie tylko młodszy, ale i dużo sprytniejszy i bardziej dynamiczny od pierwowzoru. Zresztą po prostu zobaczcie to sami w pierwszym zwiastunie produkcji.Oprócz Lucasa Tilla, na ekranie pojawią się też tacy aktorzy, jak Joshua Boone, Addison Timlin, Michelle Krusiec oraz George Eads. Serial produkowany jest przez amerykańską stację CBS (odpowiedzialną m.in. za seriale „Agenci NCIS” czy „Teoria Wielkiego Podrywu), a jego premiera zapowiadana jest na jesień tego roku.
Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 19.05.2016