Zwiastun nowego Kapitana Ameryki!

W sieci pojawił się już drugi zwiastun długo wyczekiwanej superprodukcji amerykańskiego Marvela – Captain America: Civil War (polskie tłumaczenie: Wojna Bohaterów). Tym samym potwierdziły się plotki o tym, jakoby w najnowszej części Kapitana Ameryki miał na ekrany powrócić odświeżony Spider-Man.
kapitan-ameryka-wojna.jpg

Jak już wiadomo od jakiegoś czasu jedną z głównych osi fabuły nowego Kapitana Ameryki będzie konflikt w drużynie Avengersów, wywołany naciskami ze strony polityków, którzy żądają by poddać superbohaterów systemowi nadzoru i decydować o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. W wyniku sporu Avengersi podzielą się na dwie drużyny – jedną skupioną wokół Tony’ego Starka, drugą zaś wokół Kapitana Ameryki.

Ale dość o fabule, bowiem w najnowszym zwiastunie kolejnej części przygód herosów, pojawia się jeden, bardzo ważny aspekt. Otóż do wspomnianej wyżej frakcji Iron Mana dołącza Spider-Man, w którego rolę wcielił się Tom Holland. W internecie już rozpoczęły się spekulacje na temat tego, że Człowiek Pająk oprócz swojego standardowego „wyposażenia”, na które składa się czerwono-niebieski strój, pajęcze sieci oraz nadludzka zwinność, będzie otrzyma dodatkowe gadżety od Iron Mana.Dodatkowo w filmie ujrzymy znany już z poprzednich części czarny charakter – Zimowego Żołnierza, a także Ant-Man – superbohater, którego przygody zostały zekranizowane w ubiegłym roku. Ponadto na ekranie ujrzymy także herosów, z którymi wszyscy fani produkcji Marvela zdążyli się już zaprzyjaźnić, czyli boską Czarną Wdowę (Scarlett Johansson), Falcona, Sokole Oko czy War Machine.  

Trzeba przyznać, że patrząc na drugi zwiastun najnowszego Kapitana Ameryki można spodziewać się kolejnej, bardzo dobrej, dość mrocznej i trzymającej w napięciu produkcji Marvela.

Captain America: Civil War (Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów)
Reżyseria: Joe Russo, Anthony Russo
Scenariusz: Christopher Markus, Stephem McFeely
Premiera: 27 kwietnia 2016 (świat), 6 maja 2016 (Polska)

cpt america war.jpg
Dodał(a): Kuba Rusak Piątek 11.03.2016