Zwiastun filmu o 2Pacu

W sieci właśnie ukazał się trailer najnowszej produkcji o jednym z najsłynniejszych raperów wszechczasów, Tupaku Shakurze. Film nosi tytuł „All Eyez on Me”.
2pac.JPG

16 czerwca 2016 przypada 45 rocznica narodzin Tupaka Amaru Shakura, czyli 2Paca. Nieprzypadkowo więc, to właśnie tego dnia światło dzienne ujrzał pierwszy zwiastun biograficznego filmu o raperze pt. „All Eyez on Me” (taki tytuł nosi też jeden z najpopularniejszych utworów 2Paca).

Fabuła produkcji będzie ukazywać właściwie całe życie artysty, począwszy od wczesnej młodości, przez wzrost jego popularności i brutalną rywalizację hiphopową pomiędzy wschodnim a zachodnim wybrzeżem, która zdefiniowała dalszą część życia i kariery rapera, aż po tragiczny koniec w 1996, spowodowany właśnie tą rywalizacją.Reżyserią „All Eyez on Me” zajmuje się Benny Boom, natomiast w rolę 2Paca wciela się Demitrius Shipp Jr. W filmie pojawia się także Notorious B.I.G. grany przez Jamala Woolarda, Afeni Shakur – matka 2Paca, grana przez Danai Guirarę, znaną z serialu „The Walking Dead” i oczywiście Leila Steinberg, czyli wieloletnia mentorka i pierwsza menagerka Shakura (w tej roli Lauren Cohan).

W filmie pojawią się także oryginalne utwory 2Paca, jako że wytwórnia odpowiedzialna za film zdołała nabyć do nich prawa. Premiera filmu zaplanowana jest na 11listopada 2016 roku.
Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 16.06.2016