Zostań streetowym Napoleonem!

Podobno Cesarz Francuzów jadąc konno przeklinał nieudaną kampanię afrykańską, rozmyślał nad nowymi podbojami, jedną ręką gładził się po brzuchu, a drugą czesał charakterystyczny „lizak” na czole.
rowerART.jpg


Chcesz być taki jak ten wielki zapałem przywódca o posturze dziecka? Spraw sobie rower Turntable Rider od firmy COGOO! Możesz na nim wykonywać wymyślne triki, przy okazji miksując jak na prawdziwej konsoli!

Na pomysł połączenia tych dwóch, wymagających skupienia i skilla dziedzin, wpadli trzej ziomale: zawodowy BMX`owy hasacz Kotaro Tanaka, turntablista DJ Baku i twórca sztuki interaktywnej.

Na BMXie zamontowali fadery, pokrętła jog, elementy bit maszyny. Wszystko to uaktywnia się np. podczas obracania widelca dookoła osi, podczas pedałowania, hamowania, czy podskakiwania. Te nieco przypadkowo powstałe dźwięki można przesłać do komputera poprzez Bluetooth. Można więc uruchomić podkład i uprawiać podwójny freestyle!

Najfajniesze w projekcie jest to, że ten sprzęcior trafi do sprzedaży! Trójka krezoli nie podała jednak jeszcze ceny. Wiadomo, że oficjalnie zaprezentują bike`a na festiwalu Kaikoo Popwave w Japonii.Dodał(a): gianni Piątek 20.04.2012