Zombie apokalipsa w realu

Już tego lata w Hollywood powstanie coś, przy czym wszystkie horrory wyglądają jak dobranocka, a domy strachu jak place zabaw dla dwunastolatków. Coś co pozwoli wam przenieść się w świat dotknięty kataklizmem i spełnić swoje najskrytsze marzenia – wziąć udział w zombie apokalipsie rodem z serialu „The Walking Dead”.
twd_creative_4_6011_ver1.0.jpg

Park rozrywki wzorowany na jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat ma powstać już tego lata w Universal Studio Hollywood. Za wierność realiom postapokaliptycznego świata przedstawionego w „The Walking Dead” ma odpowiadać Greg Nicoreto – reżyser i producent kultowej serii. Można więc liczyć na to, że park faktycznie odda demoniczne realia świata w czasie apokalipsy zombie.

Ostateczny wygląd parku rozrywki zombie nie jest w tej chwili dokładnie znany. Wiadomo jednak, że żądni przygód odwiedzający będą mieli okazję spotkać się twarzą w twarz zarówno z autentycznymi Szwendaczami, pojawiającymi się w serialu, jak i ich sztucznymi odpowiednikami. Goście parku będą także mogli znaleźć się na planie zdjęciowym „The Walking Dead” oraz zobaczyć autentyczne kostiumy i repliki rekwizytów używanych w serialu. Rąbka tajemnicy już częściowo uchyla zwiastun, pokazujący atrakcje parku.Jak zapowiada sam Nicoreto, twórcy parku rozrywki będą także starali się dokładnie, z pełnią realizmu odtworzyć sceny z serialu – kilka momentów z sezonu pierwszego, ale też tych z trzeciego i czwartego.

Jeśli więc zapowiedzi twórców faktycznie się spełnią, będzie to miejsce do którego z całą pewnością nie będziecie chcieli zabrać swoich dzieci.

Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 15.03.2016