Zobacz najlepszy sportowy film roku. Tylko dzisiaj!

Idzie zima. Jak tam wasze snowboardowe skille? U Travisa Rice'a, jednego z najlepszych riderów globu, nadal całkiem spoko

P-20160928-05935_News.jpg

Travisa Rice'a (to ten z lewej strony na zdjęciu powyżej) większości osób nie trzeba przedstawiać, ale dla tych którzy nie kumają kim jest ten człowiek, jego CV w skrócie: Travis to amerykański zawodowy snowboarder z Jackson Hole w Wyoming, uznawany za jednego z najlepszych zawodników na świecie. Jest multimedalistą zimowych igrzysk sportów ekstremalnych X-Games, słynie z zamiłowania do bardzo wysokich i bardzo dalekich lotów

Travis ma jeszcze jeden znak rozpoznawczy – kręci niezwykle widowiskowe filmy dokumentujące jego zimowe przygody. Jego poprzednia produkcja, zaprezentowane w 2011 roku „The Art of Flight” to, w opinii wielu, jeden z najlepszych filmów poświęconych sportom zimowym.

Travis postanowił przebić siebie samego i zrealizować film jeszcze lepszy. W niedzielę, 2 października, o 21:00 na stronie www.redbull.tv będzie można obejrzeć „The Fourth Phase”. Film stanowi zapis podróży które Travis odbył wspólnie z przyjaciółmi, utalentowanymi snowboarderami (m.in. Mark Landvik, Cam Fitzpatrick, Shin Biyajima, Mikkel Bang, Bode Merrill) do najbardziej niesamowitych snowboardowych miejscówek na świecie. Lista lokacji przyprawia o zawrót głowy (i ból portfela): Alaska, Alpy Japońskie, rosyjskie wulkany. Wyczyny Rice'a i kolegów zostały zarejestrowane przy użyciu najnowocześniejszych środków produkcji telewizyjnej, a całość uzupełniono wyjątkową muzyką skomponowaną do filmu.

Tutaj możesz zobaczyć zwiastun „The Fourth Phase”. Nie będziemy ściemniać, jest epicki.

Cały film zobaczysz na stronie redbull.tv czyli tutaj. Tylko przez jeden dzień, tylko w 2 października o 21:00! Więc ustaw sobie przypominajkę w telefonie i upewnij się, że w niedzielę wieczorem nikt nie będzie ci przeszkadzał.


Dodał(a): ACH Niedziela 02.10.2016