Zniżki na zakupy online. Trwa Festiwal Cyfryzacji

Jedną z imprez towarzyszących festiwalowi jest akcja Cyfrowe Zniżki, która jest odpowiednikiem Czarnego Piątku. Z tą różnicą, że trwa aż dziesięć dni.

zniżki


Niezłą niespodziankę dla wielbicieli cyfrowych zakupów przygotowała fundacja Digital Poland. Polski „Czarny Piątek”, czyli akcja Cyfrowe Zniżki trwa od 1. października. W tym czasie partnerzy festiwalu oferują zniżki na produkty i usługi.

Warunki są dwa - po pierwsze zakupy należy zrobić przez Internet. Po drugie, podczas składania zamówienia trzeba podać specjalny kod, który można znaleźć na stronie akcji. Tam też znajdziemy listę sklepów uczestniczących w wydarzeniu.

Dzięki Cyfrowym Zniżkom taniej kupimy jedzenie, ubrania oraz sprzęt elektroniczny. Ale to nie wszystko. Można również zdobyć rabaty na energię elektryczną czy nawet wymienić walutę. Organizatorzy kładą nacisk nie tylko na zakupy w sieci, ale również na transakcje bezgotówkowe.

Oprócz Cyfrowych Zniżek odbędzie się Noc Innowacji. 5. października swoje drzwi otworzą największe centra badawcze w Warszawie, Łodzi, Płocku i Wrocławiu. Zwiedzający będą mogli przyjrzeć się z bliska pracy najlepszych specjalistów.

Celem imprezy - podobnie jak całego festiwalu - jest promocja cyfrowych rozwiązań i budowanie świadomości, że wiele spraw - w tym tych naprawdę codziennych, można załatwić bez ruszania się z domu. ZOBACZ TAKŻE: JAK TANIO KUPIĆ BILETY LOTNICZE
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. iStock Czwartek 03.10.2019