Znani piłkarze

Bardzo ciekawym widowiskiem okazał się mecz ostatniej kolejki ligi hiszpańskiej pomiędzy aktualnym liderem w tabeli Realem Madryt a zajmującym trzecie miejsce w ligowej tabeli zespołem Valencji.
Podopieczni Jose Mourinho musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby pokonać zespół Emery’ego. Real wyszedł na prowadzenie po bramce Benzemy. Po bramce Ramosa i wyniku 2:0 wydawało się, że jest po meczu. W 75 minucie do bramki Blancos trafił jednak były piłkarz drużyny z Madrytu Roberto Soldado, który wlał nadzieje w serca kibiców nietoperzy. Cztery minuty później gdy bramkę po błędzie bramkarza bramkę dla gości strzelił Ronaldo wydawało się, że mecz nadal jest pod kontrolą królewskich. Jednak po kolejnych czterech minutach znów odżyły nadzieje kibiców Valencji bo Soldado zdobywając drugiego gola w tym meczu doprowadził do wyniku 2:3. Bardzo nerwowa końcówka spotkania nie przyniosła już zmiany rezultatu. Wysokie oceny za występ otrzymali oprócz Soldado jeszcze dwaj inni piłkarze Valencji: David Albelda oraz Adil Rami. Ten ostatni swoją postawą i dynamiką udowodnił, że nie bez przyczyny niektórzy twierdzą, że gra on podobnie jak inny wielki obrońca, reprezentant Niemiec Phillip Lahm.

Dodał(a): CKM Poniedziałek 02.05.2011