Znamy daty premiery 7. i 8. części „Mission: Impossible”

Paramount Pictures planuje nie jedną, a od razu dwie kolejne części „Mission: Impossible”. I już zacieramy ręce w oczekiwaniu.
upiphotostwo615023.jpg

Po „Mission: Imbossible – Fallout” cała seria dosłownie zyskała drugą młodość – i to pomimo że Tom Cruise wcale młodszy się nie robi. Wiek aktora nie miał jednak znaczenia, bo szóstka okazała się filmem rewelacyjnym, o czym zresztą pisaliśmy w naszej recenzji, i jednocześnie prawdziwym hitem kasowym (produkcja zarobiła 790 mln dolarów!).

Nic więc dziwnego, że wytwórnia Paramount Pictures postanowiła pójść za ciosem i już teraz ogłosiła dwie kolejne części „Mission: Impossible”. Premierę siódemki zaplanowano na 23 lipca 2021 roku, a ósemki na 5 sierpnia 2022 roku. Tytuły tych części nie są jeszcze znane, wiadomo jednak że w obu wystąpi Tom Cruise, a za kamerą stanie Christopher McQuarrie, reżyser poprzednich części serii.

Nieoficjalnie przebąkuje się coś na temat tego, że akcja kolejnych odsłon serii miałaby przenieść się do kosmosu (no bo przecież tam ich jeszcze nie było), ale o tym zapewne przekonamy się w ciągu najbliższych miesięcy. Jednego możemy być natomiast pewni, skoro w „M:I – Fallout” twórcy wielokrotnie pojechali po bandzie dając nam nieprawdopodobną dawkę rozrywki, w kolejnych dwóch częściach będą próbowali przeskoczyć samych siebie. Szykujmy się więc na prawdziwy kosmos.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Starstock Poniedziałek 04.02.2019