Zioło dla policji – magiczny wkręt

Sprzedawanie marihuany policjantom nie było najmądrzejszym pomysłem, na jaki wpadł Calen Morelli. Jednak jest magikiem, który potrafi nawet sprawić, by niektóre rzeczy zniknęły, jak choćby obciążający go dowód.
ziolo-dla-policji.jpg

Calen Morelli zajmuje się wkręcaniem ludzi za pomocą magii. Jego sztuczki wprawiają w zakłopotanie nawet kuglarskich sceptyków. Postanowił więc wykorzystać swoje umiejętności, by pokazać praktyczną (według niego) stronę swojego zajęcia i być może przekonać do oglądania jego autorskich pokazów na żywo.

Pokazuje jak schować zioło przed policją w razie zatrzymania przez funkcjonariusza. Podszedł do policjanta, który akurat rozmawiał przez telefon, ale mundurowy olał go. Dopiero gdy wyjął torebką marihuany, pączkojad zainteresował się Calenem.

Złapał kuglarza za ręce trzymające worek zioła, jednak Morelli zacisnął dłonie, kryjąc tam towar. Policjant niemal siłą zrewidował żartownisie, jednak ten w porę użył swojej magii i sprawił, by ,marihuana wyparowała. Po krótkim przeszukaniu, wkurzony mundurowy pogonił Colina, a on parę metrów dalej na nowo wyczarował torebkę trawy, pokazując ją do obiektywu kamery, którą jego kolega nagrał całą sztuczkę.Po pewnym czasie Colin przyznał, że prank był ustawką i policjant był podstawiony. Zaznaczył jednak, że sztuczka była prawdziwa i byłby w stanie zrobić ją przed prawdziwym mundurowym. Ktoś chciałby mieć takie magiczne zdolności?

Dodał(a): Jan Rzeźnik Poniedziałek 25.05.2015