Zdrowa setka

Jesteś za tłusty? Nie jesteś w formie? Zastosuj się do naszych prostych rad, a odzyskasz sportową sylwetkę i siłę!
otyły facet


Nie musisz biegać na siłkę, by schudnąć i nabrać formy. Oto zestaw banalnych ćwiczeń, z których każde gwarantuje spalenie równo 100 kalorii!

SEDES POWER

Gdy twoja kobieta znów oskarży cię, że zasikałeś deskę klozetową, udowodnij, że wiesz, jak ją podnosić i opuszczać. Wystarczy 4 tysiące ruchów deską w górę i w dół, a będziesz o tuczące 100 kalorii lżejszy.

NA TAPCZANIE LEŻY LEŃ

Żeby spalić owe 100 kalorii, musisz leżeć dwie godziny na łóżku lub siedzieć godzinę na fotelu przed telewizorem.

GRAJ I SPALAJ
Jeśli przez pół godziny będziesz grał na pianinie swojej dziewczynie jakąś piosenkę, to spalisz 100 kalorii. A gdy jednocześnie będziesz przy tym śpiewał, to pozbędziesz się dodatkowo 45 kalorii.

CMOKI I CAŁUSY Bez nazwy 1.jpg
Jeśli obsypiesz ciało kobiety 10 tysiącami pocałunków (bez języczka!), to pozbędziesz się 100 kalorii. Gdy będziesz przy tym głośno cmokał i mlaskał, to spalisz jeszcze 25 kalorii więcej.

KUCHENNA MOC
Zdążysz w ciągu 20 minut przygotować śniadanie, zanieść je swojej kochance do łóżka, a następnie posprzątać osobiście kuchnię? Wtedy stracisz okrągłe 100 kalorii.

FITNESS RURA
Gdy zatka ci się w domu jakiś odpływ kanalizacyjny, masz niepowtarzalną szansę na spalenie 100 kalorii podczas 10–minutowej zabawy gumową przepychaczką na drążku! Jeśli będziesz musiał zastosować bardziej brutalną metodę i uciec się do metalowego kanalizacyjnego wyciora, to spalisz w 10 minut 190 kalorii.

USTA MILCZĄ, DUSZA ŚPIEWA
Twoja mamusia mówiła ci, byś nigdy nie mówił z pełną buzią? Jeśli tak, to wiedz, że staruszka myliła się! Potrzeba tylko 30 minut, aby, mówiąc z pełną jedzenia gębą, spalić zbędne 100 kalorii.

PLUJ ZDRÓW!
Na pewno masz jakiegoś polityka, którego szczególnie nie lubisz. A może nie cierpisz swego szefa? Zdobądź jego zdjęcie (poszukaj np. na fejsbuku), przyklej na ścianę i pluj na nie. Wystarczy 2 tysiące splunięć, żeby odreagować złe emocje oraz spalić 100 kalorii!

MASOWANIE NA ŚNIADANIE
Zamiast wylegiwać się rano bez sensu w łóżku, zaaplikuj na czczo swej kobiecie masaż stóp. Już po 18 minutach pozbędziesz się 100 kalorii i będziesz szczęśliwszy.

belka_zobacz-galerie.jpg

CHUDNIJ W KORKACH
Jadąc samochodem do pracy, szkoły itp., szukaj najmniej przepustowych ulic. Wystarczy 50 minut stresu w korku, a już jesteś chudszy, bo w tym czasie straciłeś 100 kalorii.

HIP & KOT!

Jeśli twoja kobieta ma kota, którego nie tolerujesz... pokochaj miauczącego drania! Ganiając go po mieszkaniu przez 5 minut, zapewnisz sobie utratę niepotrzebnych ci 100 kalorii.

DZIKI SEKS
Okazuje się, że seks to nie tylko przyjemność, ale też workout i fitness! Cztery minuty bzykania w pozycji misjonarskiej sprawią, że stracisz 100 kalorii. Kochając się na jeźdźca, wystarczą na to tylko 3 minuty, a 2 minuty, gdy kopulujesz od tyłu. Seks oralny – o ile trwa kwadrans – to również gwarancja utraty kolejnych 100 kalorii. A jeśli potrafisz podczas jednego miłosnego spotkania z partnerką wykonać bez kłopotu i nadmiernej zadyszki po kolei te wszystkie pozycje, to jedyne, co ci jeszcze pozostanie do zrobienia, to zastanowienie się, po jaką cholerę w ogóle chcesz chudnąć? Medytując na ten temat przez godzinę, spalisz 100 kolejnych kalorii.


Artykuł pochodzi z magazynu CKM/3/2014


Dodał(a): CKM Piątek 21.03.2014