Zamknęli Times Square, by pokazać...zwiastun filmu

"Szybcy i wściekli 8" mają już taki rozmach, że produkcja pozwala sobie na zamknięcie nowojorskiego Times Square, by pokazać sam zwiastun. Kierowcy w okolicy na pewno nie byli szybcy, a na bank wściekli. Ale po obejrzeniu trailera, zapewne sami bili brawo.
f8.jpg

Możesz nie lubić serii „Szybcy i wściekli”, ale przyznasz, że „majom rozmach skur*isyny”. By pokazać światu zwiastun ósmej już części przygód ulicznych rajdowców, ekipa produkcyjna wyłączyła z ruchu ulicznego nowojorski Times Square i podczas wielkiego eventu wyświetliła trailer na wielkich ekranach.

Wszystko można było zobaczyć za pośrednictwem Facebooka. Produkcja “Szybkich i wściekłych 8” zorganizowała transmisję na żywo w serwisie społecznościowym, a także zadbała o oprawę całego wydarzenia. To pierwsza taka sytuacja w historii Nowego Jorku, by „przejąć” Times Square do pokazania zapowiedzi filmu. Były wywiady z gwiazdami, piski fanów, dużo informacji o całym przedsięwzięciu, więc masz ponad pół godziny materiału do przejrzenia, jeśli jesteś fanem serii. Jeśli nie, zobacz zwiastun.Wygląda epicko! Jak zwykle masa ekskluzywnych fur, spektakularne pościgi, wybuchy, strzelanina, a nawet łódź podwodna dewastująca samochody! Możesz się krzywić, ale pamiętaj jakiego rodzaju to kino. Ma to być typowo męska rozrywka, luźna i niezobowiązująca. To nie jest oficjalna selekcja festiwalu Sundance.


Vin Diesel tłumaczy wybór lokalizacji na event pokazania zwiastuna – Nowy Jork to miejsce, gdzie „Szybcy i wściekli” nabierali rozpędu w pierwszej części, a także marzył zawsze o tym, by oglądać tu swoje ulubione filmy. Teraz, gdy jest jednym z producentów, ma duży wpływ również na promocję tytułu.

The Fate of the Furious – Times Square Takeover Trailer Debut

Join the cast for THE FATE OF THE FURIOUS Times Square Trailer Debut Event on Sunday, December 11!

Opublikowany przez Fast & Furious na 11 grudzień 2016


„Szybcy i wściekli 8” powstawał m.in. w Niemczech, Rosji, USA, Islandii i jako pierwszy amerykański film fabularny – na Kubie. Teraz zapewne twórcy będą podsycali apetyty, wypuszczając do sieci nowe ciekawostki na temat powstawania tytułu. Pamiętamy jak w poprzednich odsłonach serii pokazywali ekstremalne sceny ze zrzucaniem samochodów z samolotu czy zamaszystych wypadków i kolizji, które koniecznie chcieli odegrać w realu, a nie w studiu na cyfrowym tle.

Szybcy i wściekli 8 (The Fate of the Furious)

premiera światowa: 14 kwietnia 2017
premiera polska: 21 kwietnia 2017
reżyseria: F. Gary Gray
scenariusz: Chris Morgan
obsada:
Vin Diesel - Dominic Toretto        
Dwayne Johnson - Luke Hobbs        
Jason Statham - Deckard Shaw        
Charlize Theron - Cipher        
Michelle Rodriguez - Lettie "Ortiz" Toretto        
Tyrese Gibson - Roman Pearce        
Ludacris - Tej Parker
Dodał(a): Paweł Janusz Poniedziałek 12.12.2016