Zakon uprawiający zioło

Te siostry hodują zioło, a każdy ich produkt otrzymuje specjalną modlitwę, zanim trafi do klienta ich sklepu internetowego. Poznajcie klasztor Sióstr z Doliny, których głównym zadaniem jest wytwarzanie lekarstw z konopi.

Swój zakon nazywają Siostrami z Doliny, bo działają w Dolinie Kalifornijskiej. Tam legalnie prowadzą biznes, który polega na wytwarzaniu preparatów leczniczych z konopi indyjskich. Są to głównie olejki, nalewki, maści, spraye, kadzidełka. Każdy produkt, który powstaje w ich przybytku, otrzymuje modlitwę „zakonnic” gratis.

Nie do końca są jednak zakonem z prawdziwego zdarzenia, bo nie opierają swojej wiary na chrześcijaństwie, ani innej religii znanej ludzkości. One po prostu wierzą w lecznicze działanie marihuany i naturalne zapobieganie wielu chorobom ludzkości – od bólów migrenowych po kaca.Ich misją jest uleczenie świata z wszelakich chorób. Uważają, że jest to możliwe dzięki darom Matki Natury. Wszystkie ich specyfiki powstają zgodnie ze starożytną wiedzą i podczas odpowiednich cyklów Księżyca. Mówią, że ich duchowa działalność wspiera tworzone lekarstwa.

Kobiety mają pozwolenie na uprawę leczniczej marihuany, ale władze stanowe rozważają wydanie odpowiednich przepisów, zakazujących tego. Dlatego pomódl się za nie do kogokolwiek, w kogo wierzysz.

Czy chodziłbyś na nabożeństwa odprawiane w oprawie takich kadzideł?


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Środa 30.03.2016