"Zakazane Imperium" do wygrania

Pokaż czasy prohibicji w swoim mniemaniu i zgarnij kultowy serial na DVD lub BR

zakazane konkurs.jpg


Pomyśl w jak fantastycznych czasach przyszło nam żyć- alkohol możesz kupić nawet na stacji benzynowej, sklepy nocne rozświetlają ulice miast po zmroku, a piwo kosztuje tyle co butelka mineralnej. W latach dwudziestych XX wieku Amerykanie nie mieli tak łatwo. Co prawda dozwolone było spożywanie i kupno płynów z procentami, ale zakazane były ich import i sprzedaż. Przypomina to sytuację, gdy podczas weekendu wybierasz się na łowy do klubów - dziewczyny są, jednak nie dajesz rady ich przekonać do bliższej przyjaźni. Może to właśnie ze względu na stan upojenia.

mini dvd.jpg
Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Amerykański rząd, w 1920 r., wprowadził 18. poprawkę do swojej konstytucji i tym samym chciał odciąć płynny dopalacz licznym imigrantom, którzy ułańską fantazję stawiali wyżej niż jankeski ład i porządek. Jeśli coś jest zakazane, nie znaczy, że natychmiast znika z rynku. Wręcz przeciwnie. Wszyscy przenoszą się do undergroundu. O tym właśnie traktuje "Zakazane Imperium", które oddamy wam za darmo, mimo rzekomego kryzysu finansowego.

Do zgarnięcia mamy 3 płyty DVD i 1 płytę Blu-ray. Do każdej płyty dorzucamy album z fotosami z serialu.

Żeby je wygrać, należy wykonać jak najbardziej kreatywnie multimedialne zadanie: pokaż czasy prohibicji widziane twoim obiektywem, na zdjęciu. Na zdjęciu musi pojawić się magazyn CKM, bieżący, bądź jeden z najbardziej aktualnych.

Foty wraz z danymi adresowymi wysyłajcie na [email protected] do 10 lutego 2012


Dodał(a): ckm.pl Czwartek 02.02.2012