Zabójczy Skype

Skype jeszcze nigdy nie był tak groźny. Grupa nastolatków komunikująca się ze sobą przez tę aplikację zmniejsza powoli swą liczebność na skutek kolejnych zgonów jej członków. Horror „Unfriended” wchodzi do kin w kwietniu, ale jeszcze długo po premierze będziesz się wzbraniał przed odpaleniem tego programu na swoim koncie.
unfriended.jpg

Zaczęło się od imprezy, na której działo się wiele. Szaleństwa tej nocy podkręcały używki. I to w dużych ilościach. W pewnym momencie jedna z uczestniczek odpadła i straciła przytomność. Jej rówieśnicy wyjęli wtedy swoje smartfony i zaczęli robić jej kompromitujące zdjęcia i filmiki.

Materiały wyciekły do internetu. Dziewczyna nie dźwignęła wstydu i popełniła samobójstwo. Dzieciaki nawet przez chwilę nie zastanowiły się nad tym, co zrobiły. Szybko im jednak przeszło.

Rok później ekipa przyjaciół, jak zazwyczaj, spotyka się na Skypie, by pogadać o wszystkim i o niczym. Do ich rozmowy próbuje się dołączyć obca osoba. Mimo odrzucania jej, nadal dobija się do grupy. Gdy nastolatkowie wpuszczają intruza, zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Uczestnicy rozmowy zaczynają robić dziwne rzeczy, okaleczać się i ginąć. Za wszystkim stoi osoba, która chce się zemścić za wyciek kompromitującego filmiku sprzed roku. Osoba lub duch.Zwiastun nowego horroru „Unfriended” robi wrażenie i z niecierpliwością czekamy na jego rozwinięcie. Film przypomina nieco serię „Oszukać przeznaczenie”, „Blairwitch Project”  oraz „Krąg”, w którym ginęły osoby odtwarzające kasetę VHS.

Światowa premiera filmu „Unfriended”, znanego również jako "Cybernatural" miała miejsce w lipcu 2014, ale do kin trafi 17 kwietnia 2015.

unfriended poster.jpg

Dodał(a): carlo Piątek 16.01.2015