Zabójcze działo na rzutki

W dzieciństwie nie było nic lepszego od pistoletów na wodę lub piankowe rzutki. Tymczasem ten facet wziął ukochaną zabawkę małych chłopców i przerobił ją na gigantyczne działo dla dużych chłopców, którzy gdzieś wewnątrz, wciąż pozostali mali.
22cb98c6576a19267b0b43c0bac7bde8.JPG

Podwórkowe wojny na plastikowe pistolety na wodę lub rzutki, należały do najlepszych zabaw dzieciństwa. Tym, którzy tego nie przeżyli, nawet trudno jest opisać jak wielką frajdę sprawiały takie batalie.

Co jednak oczywiste, pistolety, których używało się w dzieciństwie, były zwyczajnych gabarytów, tak żeby 10-letni dzieciak mógł bez problemu unieść go w górę, biegać z nim wokół bloku i na dodatek „anihilować” wszystkich swoich wrogów.

Tymczasem ten gość wziął taki dziecięcy pistolet na piankowe rzutki i pomnożył go przez 100, tworząc gigantycznych rozmiarów działo, które jest znacznie większe od wszystkich znanych mi 10-latków, a przy okazji wyrzucaja lotki z taką siłą, że są one w stanie rozbić szybę.Wewnątrz działa zamontowany jest bowiem paintballowy zbiornik na sprężone powietrze, generujący ciśnienie rzędu 3000 psi oraz komora, dzięki której na każdy strzał można przeznaczyć aż 80 psi. Powoduje to, że rzutki (zrobione z przepychaczek do sedesów owiniętych pianką) wystrzeliwane są z prędkością 64 km/h i są w stanie polecieć na odległość niemal 120 metrów.

I choć o tak gigantycznym sprzęcie z pewnością marzy teraz każdy mały chłopiec, to jednak działo przeznaczone jest raczej tylko dla dużych chłopców. Przecież to bydlę może być dosłownie śmiercionośne!
Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 23.06.2016