Wysadź dowolne miasto

Zobacz skutki bomby zrzuconej na dowolne miasto na świecie. Możesz bez konsekwencji zostać sprawcą nuklearnego holokaustu. Kilka kliknięć i Sosnowiec zmienia się w radioaktywną pustynię.

wysadz-miasto.jpgJeśli w dzieciństwie skrobałeś siarkę z zapałek, aby ją potem odpalić w dużej ilości, starannie mieszałeś saletrę z cukrem, żeby puszczać „bączki” z kapsli po wódce, to z pewnością za chwilę będziesz usiłował sprawdzić skutek, jaki wywoła eksplozja 100 megatonowej bomby nad miastem, w którym mieszkasz. Pod warunkiem, że efekty twoich eksperymentów nie urwały ci do tej pory rąk.

Zakładamy jednak, że masz wszystkie kończyny i  mieszkasz w Sosnowcu. Na panelu po prawej wybieramy brudna bombę zmajstrowaną przez terrorystów w afgańskiej jaskini. W okienku oznaczonym numerkiem 3 zaznaczamy informacje, jakie nas interesują. Szacowane straty w ludziach oraz radioaktywny opad, naciskamy „Detonate” i jebs! Bomba umieszczona na skrzyżowaniu trasy S86 i marszałka Józefa Piłsudzkiego zabiłaby ok. 500 osób i raniła kolejnych 570. Promień kuli ognia -10 metrów, fala uderzeniowa - 210 metrów zasięgu od centrum eksplozji. Słaby wynik.Zmieniamy moc na „Małego Chłopca” – bombę użytą w Hiroszimie o mocy 15 kiloton. Miejsce pozostawiamy bez zmian. Środek Sosnowca. BUM! Prawie 20 tysięcy martwych i 24 tysiące rannych. Strona doskonale obrazuje, jaką mocą dysponują poszczególne głowice, będące obecnie w arsenałach atomowych potęg. Uroczy sposób na spędzanie wolnego czasu. My bombardujemy za pomocą taktycznego pocisku nuklearnego „Davy Crockett” siedzibę konkurencji. Oczywiście w godzinach pracy. Stronę znajdziecie pod tym adresem.


Dodał(a): Robert Dzięgielewski / fot.: nuclearsecrecy.com Wtorek 25.10.2016