Wyrzuć stare gacie. Tej bielizny się nie powstydzisz

Luźne bokserki i majtki z Croppa były fajne, gdy chodziłeś do szkoły średniej. Czas najwyższy opróżnić szuflady z bielizną i wypełnić je slipami i przyległymi bokserkami, które pokażą, że jesteś facetem i na pewno spodobają się twojej kobiecie.
para.jpg
Nowoczesny facet musi wyglądać dobrze nie tylko na zewnątrz. Również pod warstwami ubrań powinien mieć elegancką i seksowną bieliznę. W końcu tego oczekują od nas kobiety. Sam dobrze wiesz, że one bardzo się starają, żeby podobać się tobie w samym staniku i stringach, dlatego ty powinieneś jej się za to odwdzięczyć. W tych bokserkach na pewno spodobasz się jej bardziej niż w zwykłych majtkach.

Biały jak świeży śnieg
levis.jpg
Z naszych obserwacji jako ekspertów wynika, że kobiety wyjątkowo upodobały sobie u mężczyzn białą bieliznę. Kolor ten kojarzy się z czystością i niewinnością, więc może dlatego tak bardzo go lubią. Tak czy inaczej, jeżeli chcesz wyglądać schludnie i czysto powinieneś zainwestować w parę fajnych białych bokserek marki Levi's, które dostaniesz TUTAJ.

Skrojone na miarę
cr77.jpg
Era porozciąganych majtek już dawno się skończyła. Teraz faceci znów mogą nosić przyległe bokserki, bo w końcu kto im zabroni. Nie wiedzieć czemu przez kilkanaście lat sporo gości pakowało się w spodenkach do kolan nawet do wody. Trzeba skończyć z tą absurdalną modą i wskoczyć w dopasowane majtki, które z pewnością spodobają się bardziej twojej partnerce niż jakieś luźne gacie. TUTAJ znajdziesz świetną opcję od Tommy’ego Hilfigera.

Elegant
dsq.jpg
Bielizna też może być elegancka. Jeżeli wybierasz się na randkę, która może skończyć się w łóżku, powinieneś mieć to na uwadze, bo nigdy nie wiadomo, czy nie zaczniecie zdzierać siebie ubrań. A chyba nie chcesz, żeby podczas wizyty u niej w sypialni zobaczyła, że masz majtki w postaci z ulubionej kreskówki. Musisz być odpowiednio przygotowany na taką sytuację, a na pewno pomogą ci w tym bokserski Emporio Armani, dostępne w TYM miejscu.

Tylko dla odważnych
diesel2.jpg
Tak brzmi motto marki, która rzeczywiście tworzy bieliznę dla odważnych facetów. Diesel oferuje wyjątkowo nowoczesne wzory i śmiałe kolory, które na pewno ubarwią twoje wieczory z kobietą. Do wyboru masz obcisłe bokserki, które dadzą piorunujący efekt. Sprawdź je TUTAJ.


Dodał(a): CKM.pl / fot. istock Czwartek 01.10.2020