Wygramy UEFA EURO 2012!

Już nie musisz gdybać nad losami Polaków, a każde ich potknięcie możesz naprawić sam!

euro fifa12 otwarcie.jpgWystarczy, że zaopatrzysz się w dodatek UEFA EURO 2012 do tegorocznego wydania gry FIFA 2012. Weź sprawy w swoje ręce i rozegraj równoległy turniej do tego na polskich i ukraińskich arenach. Możesz też zagrać w sieci z graczami z innych krajów biorących udział w prawdziwych rozgrywkach i udowodnić im, kto trzęsie piłką w Europie!

Trochę nas ubodło, że wersja na Euro 2012 wyszła w postaci dodatku, bo każda poprzednia wersja turniejowa wydawana była jako oddzielny, całkiem nowy tytuł. Tu mamy `nakładkę`, z której można skorzystać posiadając już Fifę 2012. Jednak umówmy się - kto z nas nie aktualizuje tego tytułu co rok?!
Silniki użyte przy tworzeniu piłkarskiego hitu tego sezonu od Electronic Arts, są podobno tak zaawansowane, że nie wymyślono nic lepszego, dlatego sam gameplay nie różni się od Fify 12. Jednak nadal urzekają detale, czyli jak piłka rykoszetem odbija się od innych zawodników, od słupków, trajektoria jej lotu i dokładność odwzorowania fizyki tychże obiektów.


Poza tym chyba nie musimy przekonywać, że pięknie wygląda wynik 5:0 dla Polaków w meczu z Niemcami, a Robert Lewandowski zalicza klasycznego hattricka. Do tego jeśli ubodła cię decyzja Franka Smudy odnośnie Sławka Peszki i jego trybu życia, nie powinieneś się już przejmować – on już tam jest! Czy trzeźwy – sprawdź sam.

UEFA EURO 2012 nie znudzi ci się nazbyt szybko, gdyż ma więcej trybów niż tylko rozegranie samego turnieju finałowego:
Tryb Wyprawy polega na skompletowaniu drużyny z różnych, losowo wybranych piłkarzy rezerwowych. Dopiero gdy popiszesz się paroma bajerami i zaczniesz wygrywać mecze, twoje szeregi będą zasilać coraz silniejsi zawodnicy z pokonanej ekipy (poczujesz się jak okrutny Shang Tsung z Mortal Kombat). Odblokujesz też nowe kraje do `najechania` oraz grupy w których one walczą. Jeśli zaś przegrasz, poniesiesz konsekwencje – będziesz musiał starać się o mecz z daną drużyną od nowa.

Tryb UEFA Euro 2012, to turniej finałowy, czyli sam wyłonisz mistrza turnieju, który w Polsce i Ukrainie dopiero się rozpoczyna. Komu dziś skopiesz dupsko? Hiszpanom, Niemcom? Zrób to zanim oni zrobią to nam…

Wyzwania to zadania do wykonania, nawiązujące do charakterystycznych momentów z eliminacji do Euro 2012. Lądujesz nagle w środku meczu i musisz ratować sytuację. Ale uważaj, by cię nie poniosło, musisz dokładnie odtworzyć momenty historyczne. Nie znęcaj się więc nad Angolami i nie strzelaj im 10 bramek w ostatnich pięciu minutach meczu.

Tryb online pozwala Ci mierzyć się z zawodnikami z całego świata. Zupełnie jak w reklamie – wszyscy możemy być drużyną narodową. Czy jesteś godnym reprezentantem?

Co prawda nie usłyszysz tu kultowej już ballady "Koko Koko Euro spoko", ale na trybunach da się wyłapać przyśpiewki polskich kibiców. Nie chuliganów.


Dodał(a): gianni Poniedziałek 04.06.2012