Wygraj God of War: Wstąpienie!

Znów rozdajemy gry na konsolę PS3! Tym razem świeżutki "God of War: Wstąpienie" trafi do rąk najbardziej kreatywnych osób
god of war wstąpienie konkurs


Jeśli jeszcze nie słyszałeś o przygodach mitologicznego Spartiaty Kratosa, to przeczytaj naszą recenzję gry. A jeśli jeszcze nie masz God of War: Wstąpienie, to dajemy ci specjalną okazję na zdobycie tej kultowej już gry w czwartej odsłonie.


Zorganizowaliśmy dla was dwa egzemplarze gry na PS3 "God of War: Wstąpienie". Jak zwykle wygrają ci, którzy nas zaskoczą kreatywnością i poczuciem humoru.

ZADANIE KONKURSOWE:
w komentarzu pod tym materiałem opisz swoją broń, którą sam byś sobie wykuł, gdybyś miał stanąć do walki u boku Kratosa. Szansę możesz zwiększyć rysując własnoręcznie rzeczony oręż (najlepszym do tego narzędziem będzie stary dobry paint).

Konkurs trwa od 22.03 do 31.03. 2013 włącznie.

REGULAMINDodał(a): gianni Sobota 23.03.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (20)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
fatek (2013-04-19 15:54:16)
lepiej późno, niż wcale :) Zgłoś naruszenie
ckm (2013-04-19 13:45:32)
Nagrody zdobywają:
slidersy
anelka

Gratulacje! Zgłoś naruszenie
vojak_2 (2013-04-18 14:17:01)
Jeżeli jest to zgrabna czarnula to tak :) Zgłoś naruszenie
fatek (2013-04-16 19:34:01)
czujecie się wydymani ? :) Zgłoś naruszenie
vojak_2 (2013-04-15 17:36:30)
Śmiem podejrzewać, że gry już dawno na allegro poszły. Zatem co z PLN? Cóż, lap dance tani nie jest :) Zgłoś naruszenie
fatek (2013-04-14 10:06:19)
i co wygrał ktoś? Zgłoś naruszenie
anelka (2013-03-30 15:23:31)
W przypadku starcia z wrogami natury boskiej, oprócz rodzaju broni liczy się także jej wykonanie. Pomijam umiejętności walczącego bo te z założenia są na poziomie szczytu Olimpu. Uparcie wierząc, że najlepszą obroną jest atak, i pamiętając zarazem, że każdy przyjęty cios osłabia a ostatni zabija, stawiam na broń służącą do akcji defensywnych jak i ofensywnych. Do defensywy jak nic innego przyda się stara dobrze sprawdzona tarcza, ale tarcza nie byle jaka, bo wykonana z vibranium ( tak to ten sam materiał, z którego zrobiona jest tarcza Kapitana Ameryki, oraz pazury Czarnej Pantery, surowiec rzadki wydobywany tylko w Wakandzie ). Dobrze wyprofilowaną tarczą można rzucac co dodaje jej atutów ofensywnych, a vibranium jako niezwykle plastyczny metal „odbija” i „pochłania” każdy rodzaj energii, któremu zostanie poddane. Do zagrywek stricte ofensywnych, będzie sużyc, krótka broń biała, coś na rodzaj przymocowanych szponów Wolverina, wykonanych z adamantium, ponieważ jest to stop niezniszczalny i nie trzeba go nigdy ostrzyc ( coś na wzór noży ceramicznych z Mango, podobno). Tak zapatrzone obie dłonie ( w jednej tarcza w drugiej szpony) mogę u boku Kratosa podążać na spotkanie z bogami.

w091i6 Zgłoś naruszenie
vojak_2 (2013-03-26 11:40:45)
Pozwoliłem sobie napisać krótki prolog i zwieńczenie do pytania konkursowego, żeby moja praca miała ręce i nogi.

God of War: Wstąpienie - Slasher jakich mało, gdzie Kratos infiltruje watahy wrogów posługując się ostrzami z przymocowanymi łańcuchami. Przygoda z gargantuiczną furią, gdzie brak stoickiego opanowania i kunsztu siły duchowej.
Tu zacznie się moja rola i broń wykuta dla mnie, a jest to Daisho (japońska nazwa kompletu mieczy), w którego skład wchodzą Wakizashi (krótki miecz) i Tachi (długi miecz). Władać Daisho mogła jedynie osoba, która pojęła i zrozumiała najgłębszą istotę prawdy (ścieżki życia i śmierci).
Dobywając Tachi tworzymy jedno ciało i jeden umysł, które pozwala mi w pełni wykorzystać możliwości władania mieczem. Broń biała, która jest równie lekka jak i zabójcza, wykonana z mistrzowską precyzją, tnie wiatr równie szybko niczym wydobywana z pochwy. Wakizashi, wykuty i zahartowany z krwi i łez, wykorzystujący danchemię (siła umysłu i Ki Ziemi), potrafiący uleczyć, jak i odebrać siły witalne. Noszony u lewego boku, jest moją ostateczną bronią.
Będąc u boku spartiaty, opanowanego żądzą zemsty i furii, ja... odporny na afekty, ze swoją trzeźwością umysłu tworzymy parę, niczym Shiva i Kali. Zgłoś naruszenie
Greguar (2013-03-25 10:04:43)
Moja broń to wielki topór dwuręczny, Ostrze wchodziłoby jak w masło we wszystko a solidny trzon sprawdza się przy ostrym rżnięciu co jest niezwykle ważne w długich wojach. Dodatkowo ostrze jest tak wypolerowane że z pewnością blaskiem przyciągnie kobiety dorównujące urodą boginiom.
:D Zgłoś naruszenie
slidersy (2013-03-24 17:48:45)
oręz Zgłoś naruszenie
Komentarze (20)