Wszystkie trupy Bonda

Ilu złoczyńców zabił Agent 007? Wydawałoby się, że nie da się tego ogarnąć i tylko Stwórca jest w stanie to policzyć. Jednak pasjonaci przygód Jamesa Bonda z jutubowego kanału obejrzeli wszystkie filmy serii od początku i wytknęli tajniakowi każdego trupa.
bond-kills.jpg

Dokładnie 362 życia odebrał Agent Jej Królewskiej Mości, który posiada licencję na zabijanie. Aczkolwiek jak zobaczysz w tej kompilacji wszystkich jego egzekucji, można by się dopatrzyć większej ilości trupów, ale twórcy sklejki podeszli do tematu uczciwie i nie zaliczali nic Jamesowi uznaniowo. Jeśli eksplodował samolot, a na ujęciu widać było dwóch pilotów, to o tyle zmieniał się licznik Bonda, mimo że w statku powietrznym teoretycznie mogło być więcej osób.

Zrzucanie z wysokości, duszenie sznurem, zalewanie ciekłym azotem, rażenie prądem, ekstremalne wybuchy i klasyczne strzały z broni palnej – spektrum sposobów Bonda na zakończenie życia przeciwnika zdaje się nigdy nie kończyć.

Jeżeli, jak my, nie możesz się doczekać kolejnej odsłony przygód Bonda zatytułowanej „Spectre” (polska premiera odbędzie się 6 listopada 2015), przejrzyj antologię śmierci z rąk Agenta 007 i poznaj jedne z lepszych tekstów, którymi swoich adwersarzy odprawiał w zaświaty James.Dodał(a): Paweł Jaśkowski Poniedziałek 12.10.2015